Зроби cOver Хоткевича!

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Галерея ХотАртХол”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 22 Квітня  20:00 Чт

Ціна події: благодійна допомога

Адреса: Кушевича, 1

22 квітня о 20:00 Палац Хоткевича запрошує Вас на Facebook live концерт "Зроби cOver Хоткевича!" - спеціальну програму за участі Соломії Чубай, Олександра Главацького, Ігоря Гнидина, Анастасії Литвинюк та Андрія Кохана. Модеруватиме подію Володимир Бєглов.
Офіційний медіапартнер онлайн-трансляції концерту: Твоє місто

14 квітня стартував збір коштів на облаштування нижнього поверху галереї “ХотАртХол” у Палаці Хоткевича, де зможуть експонуватись артпроєкти мультимедійного та об’ємного мистецтв. Цей спільнокошт є продовженням минулорічного, завдяки якому вдалось зробити верхній поверх галереї.
Ціль проєкту — зібрати 85 тисяч гривень за 80 днів. У разі успішної кампанії Міжнародний фонд "Відродження" подвоїть зібрану суму, що дозволить Палацу повністю завершити проєкт галереї “ХотАртХол”.
Завдання події “Зроби cOver Хоткевича!” — закумулювати ⅛ частину від загальної суми спільнокошту, тобто 10 000 тис. грн.
Подія "Зроби cOver Хоткевича!"— це про взаємодопомогу та індивідуальний внесок кожного у спільну справу.
Зробити cOver Хоткевичу — це долучитись до оновлення Палацу.
Зробити сOver Хоткевичу — це актуалізувати “звучання” добре відомого простору.
Зробити cOver Хоткевичу — це приєднатись до оновлення “старої пісні” Палацу, завдяки трансформації існуючого простору для актуальних мистецьких та громадських практик.
Долучайтесь до марафону збору коштів для створення галереї “ХотАртХол” та оновленої версії Палацу Хоткевича за покликанням: https://cutt.ly/XviGIIy
Ми віримо, що тільки згуртовані громади здатні подолати зовнішні загрози, а долучаючись до створення творчого простору, сприяють культивуванню вільної особи, яка здатна приймати самостійні рішення та брати на себе відповідальність. Так формуються відповідальні спільноти, суспільна довіра, на основі взаємодопомоги та емпатії.
Технічний супровід відеотрансляції: LUMI_Stream https://www.facebook.com/LUMI.Stream/
Звукорежисер: Володимир Петрів
Оператор світла: Ростислав Цьонь
Організатори події: Палац Хоткевича, ГО “Львівський культурний центр”, галерея “ХотАртХол”, Соломія Чубай, Офіс “Львів - місто літератури ЮНЕСКО”, Shockolad, ГО Освітній центр з прав людини, Львівська кінокомісія
Партнери події: “Твоє Місто”, LUMI_Stream, Міжнародний фонд “Відродження”, “Велика Ідея”, Львівська міська рада, Управління культури