Народний ансамбль танцю «Мрія»

Народний ансамбль танцю «Мрія» функціонує у Палаці з 1947 року і одним з найдавніших колективів Львова. Керівниця — Ірина Колесникова. Програма навчання розрахована на людей від 16 до 35 років з хореографічним досвідом та профільними знаннями.

Записатися у гурток Детальніше
Зразковий ансамбль танцю «Квіти України»

Зразковий ансамбль танцю «Квіти України» функціонує у Палаці від 1983 року. Керівниця — Ірина Колесникова. На уроках діти вивчають ритмічні вправи, культуру поведінки на сцені, хореографічні елементи танців з народними мотивами різних країн світу. Програма навчання розроблена для дітей від 5 до 16 років.

Записатися у гурток Детальніше
Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю «Данс-клуб»

Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю «ДАНС-КЛУБ» створений у 2000 році. Керівниця — Тетяна Польцева. Навчання розраховане на дітей та молодь від 4 до 24 років. Заняття відбувається тричі на тиждень відповідно до вікових груп. Учні опановують техніки сучасного танцю: джаз, контемпорарі, модерн, елементи акробатики та гімнастики, основи класичного танцю.

Записатися у гурток Детальніше
Народний театр сатири «Під мостом»

Театр сатири функціонує у Палаці Гната Хоткевича з 1988 року. У 2009 році театру присвоєно звання «Народний». Керівниці - Марта Горохов’янко, Світлана Ілюк.Засновник — Валерій Москаленко. У репертуарі театру десятки акторських етюдів, п`єси українських та закордонних драматургів. Програма навчання орієнтована на людей від 18 років.

Записатися у гурток Детальніше
Зразковий театр-студія «Під мостом»

У Палаці функціонує з 2004 року. Керівниця - Марта Горохов’янко. Засновник — Валерій Москаленко. На уроках учні опановують акторську майстерність, сценічну мову, культуру поведінки на сцені, працюють над звільненням від фізичних та психологічних бар`єрів, розвивають голос і пластику тіла. Програма навчання розроблена для дітей від 6 до 18 років.

Записатися у гурток Детальніше
Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Намисто»

Ансамбль «Намисто» функціонує у Палаці з 1983 року. Керівниця — Марія Сергійчук. У 1996 році колектив отримав звання «Зразковий». Програма розрахована на дітей від 5 років. Основою навчання є академічний спів, постановка дихання та особливості звукотворення.

Записатися у гурток Детальніше
Зразкова студія образотворчого мистецтва

Студія образотворчого мистецтва у Палаці функціонує з 1999 року. Керівниця — художниця з малярства на склі Галина Якубишин. У студії навчають живопису, композиції, рисунку, графіки, малярству на склі. Окрім цього, можна спробувати себе у техніці декупажу, орігамі, витинанні, народної вибійки, класного олійного живопису і не тільки.

Записатися у гурток Детальніше