Адміністрація

Олександра Онишкевич  - В.о. директорки Олександра Онишкевич

В.о. директорки

Діана Ігнатенко  - Заступниця директорки Діана Ігнатенко

Заступниця директорки

Юлія Рудюк - Завідувачка відділу проектного менеджменту Юлія Рудюк

Завідувачка відділу проектного менеджменту

Мар`яна Пелешко - Завідувачка сектору закупівель Мар`яна Пелешко

Завідувачка сектору закупівель

Роман Бессараб - Заввідділу роботи з молоддю і міжнародних зв'язків Роман Бессараб

Заввідділу роботи з молоддю і міжнародних зв'язків

Ярина Мелень - Завідувачка відділу розвитку колективів Ярина Мелень

Завідувачка відділу розвитку колективів

Галина Кучманич - Завідувачка сектору промоції Галина Кучманич

Завідувачка сектору промоції

Світлана Кебало - Завідувачка канцелярії Світлана Кебало

Завідувачка канцелярії

Тетяна Хоронжук - Культорганізаторка Тетяна Хоронжук

Культорганізаторка

Наталія Кідиба - Культорганізаторка Наталія Кідиба

Культорганізаторка

Бухгалтерія

Олена Забазнова - Головний бухгалтер Олена Забазнова

Головний бухгалтер

Оксана Кебало - Провідний бухгалтер Оксана Кебало

Провідний бухгалтер

Лілія Думцева - Бухгалтер Лілія Думцева

Бухгалтер

Творчі колективи

Валерій Москаленко - Головний режисер Валерій Москаленко

Головний режисер

Марта Горохов`янко - Керівниця зразкової театр-студії «Під мостом» Марта Горохов`янко

Керівниця зразкової театр-студії «Під мостом»

Ірина Колеснікова - Художня керівниця НАТ «Мрія», ЗАТ «Квіти України» Ірина Колеснікова

Художня керівниця НАТ «Мрія», ЗАТ «Квіти України»

Леонід Зубенко - Диригент оркестру ЗАТ «Квіти України» Леонід Зубенко

Диригент оркестру ЗАТ «Квіти України»

Юлія Дуляба - Балетмейстер НАТ «Мрія» Юлія Дуляба

Балетмейстер НАТ «Мрія»

Наталія Матвіїв - Балетмейстер ЗАТ «Квіти України» Наталія Матвіїв

Балетмейстер ЗАТ «Квіти України»

Христина Кушпіт - Педагог ЗАТ «Квіти України» Христина Кушпіт

Педагог ЗАТ «Квіти України»

Ольга Корольова - Педагог ЗАТ «Квіти України» Ольга Корольова

Педагог ЗАТ «Квіти України»

Оксана Мартюк - Акомпаніатор НАТ «Мрія», ЗАТ «Квіти України» Оксана Мартюк

Акомпаніатор НАТ «Мрія», ЗАТ «Квіти України»

Тетяна Парчевська - Акомпаніатор «Квіти України» Тетяна Парчевська

Акомпаніатор «Квіти України»

Марія Сергійчук - Художня керівниця ЗВА «Намисто» Марія Сергійчук

Художня керівниця ЗВА «Намисто»

Олена Мацелюх - Акомпаніатор ЗВА «Намисто» Олена Мацелюх

Акомпаніатор ЗВА «Намисто»

Ігор Мацелюх - Акомпаніатор ЗВА «Намисто» Ігор Мацелюх

Акомпаніатор ЗВА «Намисто»

Тетяна Польцева - Керівниця ансамблю «Данс-клуб» Тетяна Польцева

Керівниця ансамблю «Данс-клуб»

Мар`яна Лобойко - Педагог-репетитор «Данс-клуб» Мар`яна Лобойко

Педагог-репетитор «Данс-клуб»

Орися Ліщина - Педагог-репетитор «Данс-клуб» Орися Ліщина

Педагог-репетитор «Данс-клуб»

Анастасія Байдіна - Педагог-репетитор «Данс-клуб» Анастасія Байдіна

Педагог-репетитор «Данс-клуб»

Леся Корда - Педагог-репетитор «Данс-клуб» Леся Корда

Педагог-репетитор «Данс-клуб»

Юлія Вусач - Педагог-репетитор «Данс-клуб» Юлія Вусач

Педагог-репетитор «Данс-клуб»

Олена Маркевич - Концертмейстер «Данс-клуб» Олена Маркевич

Концертмейстер «Данс-клуб»

Галина Якубишин - Завідувач відділу образотворчого мистецтва Галина Якубишин

Завідувач відділу образотворчого мистецтва

Олена Зуєнко - Художниця І категорії, керівниця гуртка «Батик» Олена Зуєнко

Художниця І категорії, керівниця гуртка «Батик»

Мар`яна Громиш - Керівниця класу «Графіка» Мар`яна Громиш

Керівниця класу «Графіка»

Ірина Литвин - Педагог англійської мови Ірина Литвин

Педагог англійської мови

Тетяна Щадило - Педагог англійської мови Тетяна Щадило

Педагог англійської мови

Місто літератури ЮНЕСКО

Богдана Брилинська - Завідувачка сектору творчого розвитку Богдана Брилинська

Завідувачка сектору творчого розвитку

Ганна Хрякова - Методистка сектору творчого розвитку Ганна Хрякова

Методистка сектору творчого розвитку

Павло Коряга - Редактор Павло Коряга

Редактор

Якість звуку

Андрій Питель - Завідувач сектору сценічного  забезпечення Андрій Питель

Завідувач сектору сценічного забезпечення

Павло Волощук - Звукорежисер Павло Волощук

Звукорежисер

Володимир Петрів - Звукорежисер Володимир Петрів

Звукорежисер

Господарники

Степан Сех - Головний інженер Степан Сех

Головний інженер

Віталій Шидей - Завідувач сектору експлуатації будівлі Віталій Шидей

Завідувач сектору експлуатації будівлі

Галина Петровська - Завідувачка господарством Галина Петровська

Завідувачка господарством

Євгенія Галка - Завідувачка костюмерної Євгенія Галка

Завідувачка костюмерної

Олег Кушнір - Електромонтер Олег Кушнір

Електромонтер

Ігор Стегній - Інженер з програмного комп`ютерного забезпечення Ігор Стегній

Інженер з програмного комп`ютерного забезпечення

Богдан Малахівський - Слюсар-сантехнік Богдан Малахівський

Слюсар-сантехнік

Олександр Костюченко - Машиніст сцени Олександр Костюченко

Машиніст сцени

Олег Курка - Столяр Олег Курка

Столяр