«Все палає». Перегляд фільму

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Khotkevych Space”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 17 Лютого  19:00 Ср

Ціна події: реєстраційна форма

Адреса: Кушевича, 1

Протягом цього тижня пригадуватимемо драматичні події, що трапились в Україні 7 років тому. 17 лютого, о 19:00, у Палаці Хоткевича відбудеться перегляд документального фільму "Все палає. All Things Ablaze" (2014).

Вхід на подію за попередньою реєстрацієюt.ly/mu9p
Це не зовсім фільм про революцію, яка змінила Україну тієї зими. Радше, він показує загальний шаблон певного типу повстань – тих, що завершуються кровопролиттям. Спершу шляхетне прагнення свободи наражається на темну силу правителів-тиранів. Згодом, унаслідок сум’яття й хаосу, праведний народний гнів змінюється чистою люттю. Коли з’являються перші жертви з обох сторін – незалежно від того, наскільки білими чи чорними вони здаються сторонньому спостерігачеві – межа між добром і злом розмивається, якщо дивитися на неї з епіцентру битви. І зрештою, все палає.
Олександр Течинський, Олексій Солодунов і Дмитро Стойков – давні друзі, які багато років працювали фоторепортерами. Коли вони почали знімати кіно, щоб мати змогу розповідати масштабніші історії, фотожурналістський підхід визначив їх операторський стиль. "Все палає" – їх перший повнометражний документальний фільм. Олександр був також режисером короткометражного документального фільму "Сери та сеньйори", оператором-постановником якого став Олексій". (Детальніше: ОТУТ)
Режисери: Олександр Течинський, Олексій Солодунов, Дмитро Стойков.
Показ фільму відбувається за підтримки Docudays UA та Центр мистецтв "АРТ-Простір".