Виставка Володимира Немири «Семіотика барв»

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Веранда Хоткевича”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 17 Січня  18:30 Пт

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

17 січня 2020 року о 18:30 у Виставковому залі Палацу Гната Хоткевича відбудеться відкриття Єдиної у Львові персональної виставки нових робіт відомого українського митця Володимира Немири. 

Експозиція «Семіотика барв» покликана продемонструвати переосмислення буденності останніх років, окреслити нове бачення автора, його відношення до певного особистого та суспільного досвіду. Художник експериментує, демонструючи певні сенси за допомогою барв, ліній, плям, які гармонійно поєднуються в межах певної композиційної цілісності.

Відображення щоденного як посил вічного – гасло виставки нових робіт Володимира Немири.

Отож, доторкнутися до вічного потоку сучасного мистецтва можна буде протягом 17-31 січня 2020 року.

У будні виставка буде доступною із 16:00 до 20:00

У вихідні - із 12:00 до 16:00

Чекаємо Вас у Виставковому залі Палацу Гната Хоткевича (вул. Кушевича,1)

Вхід вільний

Зазначимо, що також є можливість придбати картини. Просто запитайте в медіатора виставки деталі про продаж. 

Володимир НЕМИРА – художник-графік, живописець, культурний діяч, ілюстратор книжок. Член Національної Спілки Художників України. Навчався у Романа Сельського і Зеновія Флінти. Світогляд художника сформувався під впливом українських художників-модерністів — Нью-Йоркської групи Юрія Соловія, Михайла Дзиндри, Емми Андієвської, котрі творили в США ще у 1960-1980-х роках

У 1975 році закінчив Львівський державний інститут прикладного і декоративного мистецтва, відділ кераміки (тепер – Львівська національна академія мистецтв)

У 1993 – виїхав до США. Проживав у Чикаго, Нью-Йорку, Клівленді. Разом з дружиною – скульпторкою Катериною Немирою, організував там мистецький центр «Світлиця», навколо якого гуртувалася творча молодь. В Центрі проводили літературно-мистецькі вечори, виставки українських, європейських та американських художників, навчання для дітей образотворчому мистецтву. У 2008 році художник повернувся в Україну.

Численні виставки художника відбулися у США (Вашингтон, Клівленд, Детройт) та Канаді (Торонто), в Україні (Львів, Київ, Чернівці, Маріуполь, Нова Каховка, Бердянськ, Запоріжжя, Кропивницький, Луцьк тощо), Литві (Прієн), Польщі (Варшава).