Виставка «ЛініЯ. У пошуках ідентичності» Тетяни Крамаренко

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Галерея ХотАртХол”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 24 Серпня  14:00 Вт

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Виставка "ЛініЯ. У пошуках ідентичності" Тетяни Крамаренко – наступна особлива подія Мистецького вагону “Станції Незалежність”! 

Ця виставка є дебютною експозицією з-поміж проєктів-переможців першого опен колу галереї "ХотАртХол" Палацу Хоткевича. Крім того, в межах святкової програми “Станція Незалежність” 24 серпня, Тетяна Крамаренко особисто проведе безкоштовний майстер-клас для всіх охочих.

Зазвичай каракулеграфію застосовують як спосіб розвитку креативного мислення або пошук натхнення. Тетяна Крамаренко бачить в звичайних каракулях справжнє мистецтво. Якщо інші художники свідомо направляють лінію каракулі в потрібний напрямок, то всі картини Тетяни Крамаренко починаються з випадкової каракулі, в якій вона наводить лише ті лінії, що є складовою сюжету або одразу, який вона хоче показати світу.

Авторка виставки переконана, що каракулеграфію краще не тільки побачити, але і спробувати. У межах святкування події “Станція Незалежність”, Тетяна Крамаренко залюбки покаже відвідувачам, з яких каракуль були створені образи, і особисто проведе безкоштовний майстер-клас для всіх охочих. Вік, стать та рівень художніх здібностей не мають значення, важливе лише бажання експериментувати та спробувати щось нове.

Після занурення у світ каракулеграфії люди починають в повсякденному хаосі помічати безліч чудових можливостей. Експериментуй! Ти не знаєш, на що здатен, поки не спробуєш. 

Тож чекаємо 24 серпня у Палаці Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) на відкритті виставки та майстер-класі від Tетяни Крамаренко.

Святкову програму “Станція Незалежність” організовують ГО “Львівський культурний центр” та “Центр Соціальних Інновацій” спільно з Палацом Гната Хоткевича.

Проводиться за підтримки УКФ та Львівської міської ради.

Усе святкування триватиме з 12.00 по 22.00: у цей проміжок буде ще багато подій, які вказані на сайті у розділі "Події у Палаці Хоткевича"

Відбувається за підтримки УКФ та Львівської міської ради.

Деталі святкової програми можете прочитати ТУТ.