Вистава «Пікнік» від театру сатири «Під мостом»

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича [на реставрації]”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 30 Листопада  18:00 Сб

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

В останню суботу листопада у театру сатири «Під мостом» відбудеться прем'єра, а саме - постановка вистави «Пікнік».

Про що п’єса?

«Пікнік» - це твір-парадокс, сюрреалістична трагікомедія іспанського драматурга Фернардо Аррабаля - письменника та кінорежисера, представника театру абсурду. Вперше п`єса була поставлена у Парижі у 1959 році.

Герої - юнаки Сапо та Сепо. Вони є солдатами двох армій, які воюють між собою. Хлопці контактують один з одним після несподіваної появи на фронті батьків Сапо, які приїхали на фронт до сина з метою організувати пікнік. Після захоплення Сепо у полон виявляється, що між солдатами ворогуючих армій багато спільного. Тож чому вони воюють? Батьки шукають шляхи до припинення війни. Але їхні міркування та пропозиції дуже безглузді та наївні. Війну таким чином закінчити неможливо. Війна не шкодує навіть пацифістів. Про це свідчить і сумний фінал п`єси, який глядачі зможуть ексклюзивно побачити на великій сцені палацу Хоткевича.

Нагадаємо, що в п`ятницю, 29 листопада, театр-студія «Під мостом» презентуватиме у нашому палаці виставу «Дивний Горюхін або голос з шафи». Час початку о 15:00, вхід вільний.