Відкриття галереї «ХотАртХол»

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Веранда Хоткевича”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 15 Грудня  17:30 Вт

Ціна події: Вхід за запрошеннями

Адреса: Кушевича, 1

Рік участі в проєктах, рік організації аукціону заради мистецтва, успішного збору грошей на "Спільнокошті" і перемоги в ґранті від "House of Europe", рік обговорень концептів успішних галерей, рік реставраційно-ремонтних робіт і нарешті відкриття!

Торік команда Палацу мріяла про реалізацію першої молодіжної галереї "ХотАртХол" як місця для мистецьких дебютів і, пройшовши складний шлях, ми готові урочисто відкрити перший поверх галереї.

У вівторок, 15 грудня, запрошуємо у Палац Хоткевича, щоб поділитися унікальним досвідом створення галереї у муніципальній інституції за допомогою різних інструментів, які дозволили матеріалізуватись ідеї навіть у такий складний час випробувань.

На жаль, через об'єктивні обставини наш захід буде закритим. Якщо Ви зацікавлені взяти участь у події, надсилайте заявку із позначкою в темі листа "Відкриття галереї "ХотАртХол" на електронну пошту Палацу palace.khotkevych@gmail.com. Просимо також вказати інформацію про себе.

Пресконференція для медіа розпочнеться о 17:40. ЗМІ просимо акредитуватись за посиланням: bit.ly/3mR0CHv

Захід здійснюється за фінансової підтримки Українського культурного фонду та завдяки участі громадської організації "Lviv Cultural Centre".