Вечір пам`яті Михайла Кричевця

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича [на реставрації]”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 03 Січня  18:00 Пт

Ціна події: Вхід за запрошеннями

Адреса: Кушевича, 1

3 січня у Палаці Гната Хоткевича відзначатимуть 100-річчя від дня народження Михайла Даниловича Кричевця – заслуженого працівника культури, керівника Народного ансамблю танцю «Мрія» і засновника Зразкового ансамблютанцю «Квіти України».

Михайло Кричевець був людиною великого таланту: будучи керівником «Мрії» - одного з найстаріших танцювальних ансамблів Львова («Мрія» функціонує в Палаці з 1947 року!), він став наставником не для однієї плеяди танцівників, що виступають до сьогодні по цілому світу.

Зрештою, і теперішні учасники колективів «Мрія» і «Квіти України» під керівництвом Ірини Колеснікової, і колишні учні Михайла Кричевеця зберуться разом, аби вшанувати пам`ять талановитої людини і наставника. Одним із гостей концерту буде ансамбль танцю з іспанського Мадриду, який також прибуде до Львова, аби вшанувати пам`ять учителя.

Вхід на подію відбуватиметься за запрошеннями. Стосовно запрошень звертайтеся за контактними номерами, вказаними на сайті Палацу або на нашій сторінці у Facebook.