Революція Гідності і Небесна сотня: як це було і що означало

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Khotkevych Space”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 20 Лютого  18:00 Сб

Ціна події: реєстраційна форма

Адреса: Кушевича, 1

Протягом цього тижня пригадуватимемо драматичні події, що трапились в Україні 7 років тому. 20 лютого, о 18:00, запрошуємо до Палацу Гната Хоткевича освіжити в пам’яті події Революції Гідності і ті висновки, які ми з них винесли.
Вхід на подію за попередньою реєстрацією: t.ly/mu9p
20 лютого, 18:00 відбудеться публічна дискусія "Революція гідності та Небесна сотня – як це було та які їхні сенси". Сім років минуло з подій 20 лютого, і ми хочемо зібратись, щоб згадати що сталось під час Революції Гідності, хто брав участь, що це тоді означало, і чим важлива для нас пам’ять про Небесну сотню. Також ми піднімемо питання інших революцій та акцій протесту в Україні: Революцію на Граніті, акцію "Україна без Кучми", Помаранчеву і Революцію Гідності та яких змін принесла кожна з них. І врешті-решт, частково освітлимо тему - як цінності Майдану (демократичні та національної ідентичності) реалізуються зараз в суспільстві різними акторами.
Учасники обговорення:
Оксана Кузенко – кандидатка філософських наук., Голова правління ГО "Центр соціальних інновацій" (Львів) Співзасновниця БФ "Перша Львівська фундація", координаторка проектів, націлених на просвіту громадян, сприяння їх самоорганізації громадян та залучення до прийняття рішень. Під час Майдану возила поранених у Польщу.
Андрій Жупник - заступник сотника 15-ї сотні самооборони, виконував обов'язки сотника по ротації, підприємець.
Павло Дідула – учасник 15 сотні Майдану, підприємець, богослов, відеограф. Засновник «Вільного простору» - простору для співжиття, особистого розвитку та соціальної дії активної молоді.
Андріяна Дигдалович - донька героя Небесної Сотні Андрія Дигдаловича, членкиня ГО “Родина Героїв Небесної Сотні”, в.о. директора Музею Гідності у Львові.
Зиновій Медюх – бард, учасник АТО, автор пісні "Молитва на Різдво", яку виконав разом з вокальною формацією "Піккардійська терція" і співачкою Оксаною Мухою в рамках проєкту "Пісні війни" Галини Гузьо, відомий із Революції гідності як "Зеник з Майдану".
19:00 – 20:00 – виступи барда Зиновія Медюха з авторськими піснями, в тому числі про події на Майдані.

Отже, запрошуємо в Палац Гната Хоткевича 17 лютого о 19:00 на перегляд фільму та 20 лютого о 18:00 на публічну дискусію та виступ бардів.
Посилання на реєстрацію: t.ly/mu9p