Показ мультфільму «Хлопчик-фантом»

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича [на реставрації]”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 15 Грудня  13:00 Нд

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Палац Хоткевича продовжує хорошу традицію кінопоказів для дітей чудовим французько-бельгійським фільмом, що розповідає про 11-річного хлопчика, який через хворобу був госпіталізований у лікарню. Втім, трапилось так, що саме через хворобу хлопчик здобув надзвичайні здібності.

Тепер він разом з іншим героєм - поліцейським Алексом, який тимчасово прикутий до інвалідного крісла, будуть рятувати Нью-Йорк і його мешканців.

У мультфільмі піднімаються важливі теми: розуміння внутрішньої сили людини, пошук свого місця у світі, героїзм та самопожертва, вірність та дружба, постійна боротьба добра зі злом, прийняття та розуміння себе.До перегляду долучиться нам усім знайомий та улюблений дитячий письменник Жак Жаб'є, з яким можна весело та цікаво пізнавати світ та людей навколо. Перед показом стрічки Жак проведе читання, які введуть дітей у контекст мультмульфільму.

Тож запрошуємо до сімейного перегляду дітей та батьків чекаємо у Палаці Хоткевича, 15 грудня, о 13:00.

Вхід вільний.