Перегляд фільму «Звенигора» Олександра Довженка

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 23 Серпня  19:00 Пт

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

У переддень 28 річниці незалежності України подивимось справді незалежне українське кіно та поговоримо про нього. Фільм Олександра Довженка "Звенигора" - перший фільм знаменитої трилогії (яку продовжують "Арсенал" та "Земля") та перший по-справжньому експериментальний фільм режисера. Тисячу років української історії схопив новаторський погляд Довженка. Кадри фільму сплітаються то в містичну "гоголівську" оповідь, то в оптимістичний гімн індустріалізації. Сміливі візуальні рішення та монтажні прийоми стали проривом у кіноіндустрії. Візіонерство Довженка надихало багатьох кіномитців та не лише їх. Можливо, надихне і вас!
Чекаємо 23 серпня о 19:00 у Палаці Хоткевича. Перед показом послухаємо коротку вступну лекцію про те, як Довженко зняв цей фільм лише за 100 днів, навіщо переписував сценарій та як на нього вплинув німецький експресіонізм. Про це та не тільки розповідатиме культурологиня Наталія Кідиба.
Вхід вільний.

Фільм наданий Національним центром Олександра Довженка.
Подія відбувається за підтримки Управління Культури.