Перегляд фільму «За лаштунками Віденської опери»

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Khotkevych Space”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 11 Листопада  19:00 Ср

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Традиція безкоштовних показів якісного кіно продовжується. Цього разу знову дивитимемось фільм у нашому новому просторі, реалізованому в межах Грормадського бюджету Львова - Khotkevych Space.

11 листопада дивитимемось документальний фільм "За лаштунками Віденської опери". Режисер стрічки запрошує у світ одного з найголовніших оперних центрів світу. На глядачів чекає півторагодинна екскурсія під класичну музику та знайомство із роботою, яка зазвичай залишається невидимою. Зміни тут тривають із сьомої ранку до одинадцятої вечора – Віденська опера закривається лише на два вихідних на рік та продає 99% квитків на свої вистави. 

Скажений темп, точність, майстерність, маленькі жести та великі зусилля – все це створює щовечірнє диво опери. Документальний фільм продемонструє нам дивовижну енергію повсякденної рутини за лаштунками Віденської державної опери.

Показ фільму здійснюється за підтримки компанії "Артхаус Трафік". Вхід на подію вільний.

Додатково просимо дотримуватися усіх карантинних правил та обмежень: бути в масці, дезинфікувати руки, проходити температурний скринінг та дотримуватись дистанції.