Перегляд фільму «Холодна війна» Павла Павліковського

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 27 Вересня  19:00 Пт

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Перші холодні осінні вітри так і нашіптують, запрошують зануритись у тягучу меланхолію та самозаглиблення. Якщо вам знайоме це відчуття, пропонуємо розділити його з нами за переглядом чарівно красивої стрічки про приречене кохання на пограниччі двох світів (західного та східного, капіталістичного та соціалістичного, можливого і неможливого).
“Холодна війна” Павла Павліковського (2018 р.) - фільм, що встиг стати класикою майже одразу після виходу на великі екрани та завоював безліч важливих кінонагород (серед них і "Золота пальмова гілка" за найкращу режисуру, і "Оскар" за найкращий фільм іноземною мовою). Та це не просто ідеально вивірений візуально фільм. У ньому заворожує не лише відточена композиція чорно-білих кадрів, майстерно поміщена у “ретро-формат” 3:4. Та не лише трагічно-розпачлива любовна історія, з теплом ностальгії переказана режисером, адже за основу взята історія його батьків. Це також розповідь про пошук ідентичності - як індивідуальної, так і національної, на фоні складних, холодних часів. І візуальна виразність фільму, і історичне тло, і драматургія любовної лінії - все це допомагає підкреслити тему пошуків - десь слугуючи рамкою, а десь метафорою. Нитка людської долі розгортається серед мільйонів інших, створюючи чи то химерний візерунок, чи то хаотичний жмуток - на яких перетинах вона обірветься?

Дивимось та говоримо про кіно у Палаці Хоткевича 27.09 0 19.00.

Фільм мовою оригіналу (польською) з українськими субтитрами.

Вхід вільний!

Захід відбувається за підтримки "Arthouse Traffic"