«Паразити». Перегляд фільму

Дата проведення: 19 Травня  19:00 Ср

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Весняний карантин поламав чимало наших планів, зокрема спільний перегляд фільмів у Палаці Хоткевича. Та хіба це причина відмовлятися від них зараз?
У середу, 19 травня, ми переглянемо оскароносну стрічку "Паразити". Ця драма режисера Пон Чжун Хо, нагадаємо, стала лауреатом премій Оскар-2020 у номінаціях Найкращий фільм, Найкраща режисерська робота, Найкращий оригінальний сценарій, Найкращий іноземномовний художній фільм.
Незважаючи на те, що світ побачив фільм у 2019 році, стрічка уже встигла стати нашумілим шедевром у сфері кіноіндустрії. Якщо ви досі не бачили фільм, то маєте чудову нагоду це зробити з нами. Або, зрештою, переглянути його ще раз, адже воно того варте.

Показ здійснюється завдяки Львівській кінокомісії та українській кінокомпанії "АРТХАУС ТРАФІК", яка дає можливість дивитись кіно безкоштовно.
Показ "Паразитів" здійснюється в межах ініціативи "26 метрів", яку проводить Lviv Film Commission. Перегляди будуть планово здійснюватись двічі у місяць. Звідси і назва ініціативи кінопоказів, адже в році 52 тижні.
Отже, одягайте маски, користуйтесь антисептиком, вимірюйте температуру на вході та займайте ваше місце у залі. ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ.
Захід здійснюється в межах підтримки збору коштів на нижній поверх галереї "ХотАртХол" у Палаці Хоткевича. Підтримуйте наш проєкт на платформі "Великої Ідеї": https://cutt.ly/XviGIIy