«Паразити». Перегляд фільму

Дата проведення: 17 Березня  18:30 Ср

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

У наступному місяці ми таки дочекаємось вручення 93-ї за ліком кінопремії "Оскар". Щоб як слід підготуватись до цієї події, ми пригадаємо попередні оскароносні стрічки і подивимось їх разом.

Завдяки Львівській кінокомісії, яка відновлює у цьому році традицію показу стрічок у Палаці Хоткевича, у середу, 17 березня, ми переглянемо фільм Пон Чжун Хо "Паразити". Ця драма, нагадаємо, стала лауреатом премій Оскар-2020 у номінаціях Найкращий фільм, Найкраща режисерська робота, Найкращий оригінальний сценарій, Найкращий іноземномовний художній фільм. 

Незважаючи на те, що світ побачив фільм у 2019 році, стрічка уже встигла стати нашумілим шедевром у сфері кіноіндустрії. Якщо ви досі не бачили фільм, то маєте чудову нагоду це зробити. Або, зрештою, переглянути його ще раз.

Побачимось у Палаці Хоткевича 17 березня о 18:30. Беріть маски, користуйтесь антисептиком, вимірюйте температуру і займайте ваше місце у залі. ВХІД НА ПОДІЮ ВІЛЬНИЙ.

Дякуємо українській кінокомпанії "АРТХАУС ТРАФІК" за можливості дивитись кіно.

Покази "26 метрів", ініційовані Львівською кінокомісією, планово будуть здійснюватись двічі у місяць. Звідси і назва ініціативи кінопоказів, адже в році 52 тижні.