Палац Гната Хоткевича: підсумки 2019

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Веранда Хоткевича”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 31 Січня  18:30 Пт

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Останній день січня ми не даремно обрали датою, коли хочемо поділитися з вами головними нашими напрацюваннями за минулий рік. Період "а давайте після свят" уже точно-точно закінчився і настав час нових здобутків. Але перед цим ми розповімо про головні досягнення та успіхи Палацу Хоткевича, здійснені у 2019 році. Їх було чимало!

Тому радо анонсуємо, що 31 січня о 18:30 у Виставковому залі Палацу Хоткевича розпочнеться офіційна частина заходу. Керівниця Палацу Хоткевича Oleksandra Onyshkevych презентуватиме звіт, зосередившись на досягненнях команди у 2019, що реалізовуються в межах стратегії розвитку установи.

Після офіційної частини команда Палацу Хоткевича ексклюзивно презентує один з проєктів, який планує реалізувати у 2020 році. Буде вельми цікаво!

Запрошуємо на подію представників ЗМІ, культурних установ, громадських організацій та містян, які небайдужі до Палацу та його майбутніх амбітних змін.