Онлайн-розмова про мистецтво і право

Дата проведення: 30 Липень  19:00 Чт

Адреса: Трансляція на Facebook сторінці Палацу

Червневі розмови про те, як створити галерею були настільки успішні, що ми вирішили продовжити цей проєкт. Цього разу будемо говорити про правові аспекти, які стосуються мистецької діяльності.

30 липня о 19:15 будемо говорити про роботу у сфері візуального мистецтва, про підприємництво, оподаткування, оцінювання мистецьких творів та про аспекти митного права, які стосуються перевезення творів через кордон.

Спікерка: Анна Лиско, керуюча партнерка Адвокатського об'єднання "ЛІ Партнерс", адвокатка, медіаторка, почесна членкиня Національної асоціації медіаторів України, членкиня Асоціації правників України.

6 серпня о 19:15 будемо говорити про авторське право і суміжні права у сфері візуального мистецтва, про правові стосунки автора з галереєю чи музеєм, арт-дилером чи колекціонером.

Спікерка: Ольга Сімсон, професорка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, директорка Інституту права, технологій та інновацій.

Модераторка: Діана Ігнатенко, культурологиня, координаторка галереї ХотАртХол.

Трансляція подій відбуватиметься на сторінці Палацу Гната Хоткевича та галереї ХотАртХол.

Свої запитання ви зможете поставити в коментарях у наших соцмережах, а наші спікерки дадуть на них відповіді в межах Q/A сесії.

Захід відбувається у партнерстві з Харківським відділенням Асоціація Правників України.