«Мої думки тихі». Перегляд фільму та обговорення

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича [на реставрації]”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 21 Жовтня  19:00 Ср

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Місяць українського кіно в Палаці Хоткевича продовжується. Лірична комедія Антоніо Лукіча стала найяскравішим спалахом напередодні тотального ковідного локдауну. Вийшовши в прокат у січні 2020 року, касові збори стрічки склали 10 млн грн в прокаті, а переглянули її 108 тисяч гривень. Під час карантину "Мої думки" активно дивилися на сервісних платформах онлайн, а фільм став одним з найбільш обговорюваних за останні роки. І це не дивно, зважаючи на те, що у фокусі стрічки - вічна проблема батьків і дітей, приправлена своєрідним гумором, який обов'язково вам сподобається.

Якщо ви досі не бачили "Мої думки", то 21 жовтня - чудова нагода це зробити на екрані у великому залі Палацу Гната Хоткевича. Беріть батьків, друзів та знайомих і чекаємо у нас на перегляді та обговоренні стрічки. Вхід вільний.

Зазначимо, що показ фільму здійснюється в межах фестивалю "Нове українське кіно" і проводиться компанією Артхаус Трафік за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Додатково просимо бути уважними, дотримуватися усіх карантинних правил та обмежень, бути в масці, дезінфікувати руки, проходити температурний скринінг та дотримуватись дистанції.

Сторінка події у Facebook