Міріуполь, я люблю тебе! Додатковий кінопоказ

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Khotkevych Space”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 13 Травня  18:30 Пт

Ціна події: Безкоштовно, попередня реєстрація

Друзі, раді повідомити про повторний кінопоказ "Маріуполь, я люблю тебе!" від кіноклубу Lviv Film Commission
Подія відбудеться 13 травня о 18:30 у Палаці Хоткевича.

Що ви знаєте про Маріуполь?
Маріуполь — гавань, курорт, домівка для величезної популяції понтійських греків і центр торгівлі. Це промисловий гігант з яскравою історією, що сягає 16того століття, коли його заснували козаки. Маріуполь – місто, яке пережило війну в 2014 році, а потім стало символом нової, підконтрольної Україні Донецької області. Героїчне місто в облозі, яке зараз чинить опір і бореться за виживання під час російського вторгнення в 2022 році.
«Маріуполь, я люблю тебе» — збірка короткометражних фільмів маріупольців у 2017-2021 роках. Короткометражні фільми – це історії повсякденного життя, мрій та стосунків, а те, як на них вплинула перша фаза війни.
У «Я і Маріуполь» режисер Петро Армяновський, уродженець Донецька, розмовляє з маріупольцями у пошуках міста, яке він пам’ятає з дитинства. «Ма» Марії Стоянової — це діалог матері та дочки, знятий за допомогою аматорських телефонних кадрів перед обличчям війни. «Територія порожніх вікон» та «Діорама» уродженки Маріуполя Зої Лактіонової досліджують, як війна змінила обличчя міста.
Кінопоказ відбувається завдяки українській онлайн -платформі @Takflix
Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/ovZsRJd9cKY5U1NM9