«Міф». Перегляд фільму та обговорення

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича [на реставрації]”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 14 Жовтня  19:00 Ср

Адреса: Кушевича, 1

Після паузи Палац Гната Хоткевича відновлює традицію безкоштовних кінопоказів. Ми повертаємося 14 жовтня, у День захисника України. Фільм буде тематичним — "Міф". Після перегляду відбудеться розмова з цікавими гостями, яких ми ще анонсуємо.

Стрічка "Міф" — це український документальний фільм 2018 року, який розповідає про Василя Сліпака, Героя України, всесвітньо відомого оперного співака, соліста Паризької національної опери, який покинув велику сцену, аби стати воїном і віддав життя, захищаючи Україну під час російсько-української війни на Сході України. В прокат "Міф" вийшов у 2018 році. Фільм відзняли режисери Леонід Кантер та Іван Ясній. Тривалість 63 хвилини.

День захисника України - державне свято, вихідний день, тож якщо ви досі не бачили фільм "Міф", не пропустіть нагоду його переглянути 14 жовтня о 19:00.

Зазначимо, що показ фільму здійснюється в межах фестивалю "Нове українське кіно" і проводиться компанією Артхаус Трафік за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Додатково просимо бути уважними, дотримуватися усіх карантинних правил та обмежень, бути в масці, дезінфікувати руки, проходити температурний скринінг та дотримуватись дистанції.