Менеджмент виставкових проєктів: хто, що, кому?

Дата проведення: 25 Червень  19:00 Чт

Ціна події: через реєстраційну форму

Адреса: Zoom-конференція

Галерея "ХотАртХол" в Палаці Гната Хоткевича готується до втілення. І поки усі необхідні документи фіналізуються, ми готуємо серію онлайн-дискусій з людьми, які точно знають, як зробити галерею. На вас очікує 5 дискусій, 20 спікерів та модератори. З 28 травня по 25 червня щочетверга о 19:15 вони збиратимуться у zoom-конференції на сторінках Палацу Гната Хоткевича та "ХотАртХолу", аби поговорити про мистецтво з усебіч.

В заключний, п'ятий дискусійний четвер, поговоримо про менеджмент мистецьких проєктів, а зокрема виставок, про специфіку маркетингу, піару та промоції подій, про взаємодію з цільовою аудиторією та в середині творчих команд.


Говоритимуть:

Олександра Сажина та Юліана П'яних - виконавча директорка та маркетологиня Port.agency, проджект-менеджерки.

Ольга Сагайдак - співзасновниця  Аукціонний дім «Корнерс» / Auction house «Korners», співзасновниця Dofa fund, лекторка НАОМА, членкиня наглядової ради Ukrainian Institute - Український інститут.

Іванна Скиба-Якубова - керівниця партнерки PR agency "Bagels&Letters", піар-директорка Другої бієнале молодого мистецтва.

Модеруватиме: 

Катерина Гай - менеджерка культурних проєктів, співзасновниця ST•H Gallery.

Запрошуємо до розмови 25 червня о 19:15 (підключення розпочнеться з 19:00).

Приєднатися до дискусії можна в Zoom, для цього просимо зареєструватися за посиланням - https://forms.gle/miSMS4UT6V4YQSS47