Мандрівка з Капсулем

Дата проведення: 24 Серпня  17:00 Вт

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Святкова програма 24 серпня “Станція Незалежність”, присвячена району Підзамче.

“Мандрівка з Капсулем” – це тестова екскурсія мультимедійним маршрутом Підзамча!

24 серпня на святковій програмі “Станція Незалежність” кожен охочий зможе протестувати новий маршрут, над яким у проєкті “Підзамче. Нарешті!” працювали від початку року.

Маршрут Підзамча створювали мешканці району, котрим допомагали експерти. Він складається не лише із місць, які відвідаємо, а й з історій підзамчан, які почуємо. Сам маршрут буде у вигляді мобільного додатку із доповненою реальністю: він не лише вестиме вас від точки до точки, а й подарує літературну розповідь крізь час та простір про героя Підзамча – Колю Капсуля.

Сценарій до маршруту підготував письменник Петро Яценко. Додаток матиме аудіосупровід, що звучатиме голосом актора Ярослава Федорчука. У програмі заходу:

- презентація пропозиції брендбуку району, що розробили в межах “Підзамче. Нарешті!”;

- розмова “Хто такий Капсуль?” з Петром Яценком та Ярославом Федорчуком;

- тестова екскурсія мультимедійним маршрутом Підзамча.

Щоб спробувати плоди нашої праці особисто, приходьте 24 серпня у Палац Гната Хоткевича та пориньте у мандрівку новим маршрутом Підзамча з Колею Капсулем! Для повноцінної екскурсії просимо мати при собі заряджений смартфон з інтернетом.

Святкову програму “Станція Незалежність” організовують ГО “Львівський культурний центр” та “Центр Соціальних Інновацій” спільно з Палацом Гната Хоткевича.

Проводиться за підтримки УКФ та Львівської міської ради.

Усе святкування триватиме з 12.00 по 22.00: у цей проміжок буде ще багато подій, які вказані на сайті у розділі "Події у Палаці Хоткевича"

Відбувається за підтримки УКФ та Львівської міської ради.

Деталі святкової програми можете прочитати ТУТ.