«Люди Палацу». Фотовиставка

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Галерея ХотАртХол”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 15 Грудня  16:00 Ср

Ціна події: Вхід вільний (за наявності сертифікату)

Адреса: Кушевича, 1

Історія Палацу Хоткевича тісно пов’язана з ідеєю громадського фінансування. Майже 100 років тому львівські робітники вийшли на протести через відсутність місця для проведення дозвілля. Грошей на будівництво місцева влада не виділила і тоді спільнота взяла ініціативу на себе, організувавши збір коштів власними силами. Протягом десятиліття кожен робітник віддавав 1% місячної заробітної плати на будівництво Палацу і з часом назбиралась достатня сума, що дозволила постати мрії людей.
Сьогодні Палац Хоткевича продовжує історичну традицію спільнокошту, яка зміцнює громаду міста та культивує низові ініціативи у культурі. Зокрема у грудні 2020 року завдяки краудфандингу у Палаці постав новий галерейний простір "ХотАртХол", який експонує мистецькі дебюти.
Палац Хоткевича – це історії людей, об’єднаних спільними зусиллями та єдиною метою, що відображено в гаслі установи: "Побачите нове, вийти за горизонт".
Фотовиставка є розповіддю про роль та значення Палацу Хоткевича для людей, які тут працюють, створюючи культурний простір для мешканців та гостей міста. Ця виставка про нас із вами, про історію установи в обличчях, про те, що об’єднує, мотивує та надає сенсу.

“Це проєкт, який покликаний передати мотивацію та почуття тих, хто творить історію Палацу щодня”, – говорить про ідею фотовиставки Олександра Онишкевич, керівниця Палацу Хоткевича.
Над зйомкою працювала Галина Кучманич, яка втілила ідею виставки в авторських світлинах.
“Для мене було важливо не вриватись без попередження, а плавно влитись у колектив. Напевне, дуже допомогло те, що я працювала у Палаці раніше. Я знаю колектив і вони знають мене”, - розповіла фотографиня
Для створення невимушеної атмосфери під час зйомок авторка спочатку розмовляла з працівниками та дізнавалась про те, як самі учасники проєкту визначають свою роль у Палаці, що відчувають, виконуючи свою щоденну роботу. Кожна відповідь з дозволу учасників розміщена під світлиною, для деяких – застосовано метафору.
Фотопроєкт наголошує на важливості кожної ролі у спільній діяльності і розповідає про Палац через людей, які в ньому працюють.
Відкриття виставки відбудеться 15 грудня у галереї "ХотАртХол" Палацу о 16:00. Попередня реєстрація доступна за посиланням: https://forms.gle/DDH3SWsnBhduKjxq5
Виставка триватиме до 25 грудня. Відвідування можливе за наявності сертифікату про дводозову вакцинацію.