Креативний воркшоп з дизайну «Space is the Place»

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича [на реставрації]”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 05 Грудня  17:00 Чт

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Ви пам'ятаєте видатне фото Леді Ґаґи у так званій "сукні із м'яса"? Так ось, першоджерело цієї ідеї походить від Cath Johnson. Саме вона була сфотографована колись у сукні зі свіжого м'яса на обкладинці альбому культового гурту "The Undertones". І акурат цього четверга, 5 грудня, у Львові, у великому залі Палацу Хоткевича, Cath Johnson проведе креативний воркшоп з дизайну від University of the Arts - "Space is the place".

Cath Johnson є серед директорів приймальної комісії UAL та лідером курсу Лондонського Коледжу Комунікацій. Також вона поєднує роботу в Університеті з художньою практикою. Cath займається сучасним концептуальним мистецтвом, проводить лекції та майстеркласи у галереях по всьому світу.

В ході воркшопу відвідувачі виконають практичний проєкт з дизайну: розпочавши з ідеї, виконаної у вигляді ескіза на папері, використовуючи свій життєвий досвід та дизайнерські задуми, студенти створять роботу, яку потім презентуватимуть усім відвідувачам.

Цей воркшоп для тих, хто цікавиться мистецтвом, зв'язками з громадськістю, графічним дизайном, модою, медіа, креативом. Відвідувачі будуть розділені на команди та використовуватимуть різноманітні арт-матеріали для створення концепції свого власного дизайну. Воркшоп надасть можливість розширення креативних можливостей, знайти оригінальні та нестандартні рішення у своєму творчому процесі. Результат буде найнесподіванішим.

Додамо, що подію організовуватиме українська освітня група DonStream Education Group. Участь у воркшопі безкоштовна, вона буде проводитись англійською мовою з перекладом.

Тривалість майстеркласу - 2 години, 17.00-19.00.