Кінопоказ «Безтямний П'єро» Жан-Люка Годара

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 19 Липень  18:00 Пт

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Хочеться плюнути на сірі кольори буднів, позбутися політичної реклами та нарешті пожити життям? Натягайте червону, синю або смугасту сорочку, випадково зустріньте дівчину, з якою розлучилися п’ять років тому, бо були занадто божевільні одне для одного, і разом їдьте в невизначеному напрямку.

Якщо це звучить надто неможливо чи небажано (раптом ви сноби і любите спокійне життя), то приходьте дивитися на божевілля 19.07 о 18.00 в Палац Гната Хоткевича у фільмі “Безтямний П’єро” геніяльного Жан-Люка Годара. Після показу розповімо, як знімати чотирижанрове кіно, говорити з Жан-Полем Бельмондо та Анною Каріною і кінематографічно цитувати. Буде багато безтямности/кохання, пародій на американців і свободи в перфекціоністичних межах режисера.

Стрічка демонструється за підтримки Французький інститут в Україні / Institut français d'Ukraine французькою мовою з українськими субтитрами.

Вхід вільний!