Кіно під Замком

Дата проведення: 24 Серпня  17:00 Вт

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Приходь дивитися “Мої думки тихі” – 24 серпня, у Палаці Гната Хоткевича, “Кіно Під Замком”!

“Кіно під замком” – це остання подія святкової програми “Станція Незалежність”, що пройде 24 серпня, у Палаці Хоткевича. У незалежній Україні знімають якісне кіно: одним з таких є трагікомедія Антоніо Лукіча “Мої думки тихі”. На один вечір Палац Гната Хоткевича стане кінозалом, де всі охочі зможуть побачити круту Незалежну стрічку. У головних ролях – одна з найкращих українських акторок, Ірма Вітовська-Ванца, та дебютант повнометражних фільмів Андрій Лідаговський.

Синопсис фільму “Мої думки тихі”: Зазнавши безліч невдач в роботі та особистому житті, молодий звукорежисер фрілансер Вадим отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання – записати голоси закарпатських тварин – може стати його шансом назавжди залишити «незручну Україну» та вирушити в “привабливу Канаду”. Подалі від проблем. Однак все виявляється набагато складніше, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина – мама Вадима.

Вхід на подію вільний. Кінопоказ відбувається за підтримки Arthouse Traffic. Захід відбуватиметься 24 серпня у Палац Гната Хоткевича (вул. Кушевича, 1) у межах святкової програми “Станція Незалежність" та проєкту “Підзамче. Нарешті!”.

Святкову програму “Станція Незалежність” організовують ГО “Львівський культурний центр” та “Центр Соціальних Інновацій” спільно з Палацом Гната Хоткевича.

Проводиться за підтримки УКФ та Львівської міської ради.

Усе святкування триватиме з 12.00 по 22.00: у цей проміжок буде ще багато подій, які вказані на сайті у розділі "Події у Палаці Хоткевича"

Відбувається за підтримки УКФ та Львівської міської ради.

Деталі святкової програми можете прочитати ТУТ.