«Керол». Перегляд фільму

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Khotkevych Space”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 26 Травня  19:00 Ср

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

26 травня, у середу, о 19:00 запрошуємо на кіноклуб у Палац Хоткевича. Цього дня дивитимемось британсько-американську романтичну драму "Керол" (2015) режисера Тодда Гейнса. У головних ролях — Кейт Бланшетт та Руні Мара .
Фільм хронологічно переносить нас у Нью-Йорк, на початок 1950-х. Керол Ейрд переживає складну сімейну кризу: чоловік ставиться до неї як до власності, забороняючи спілкуватися з подругами і спільними знайомими. Єдиною віддушиною для Керол стає дитина. У пошуках різдвяного подарунку дитині жінка знайомиться з юною емігранткою Терезою. Дві жінки знаходять одна в одній щось таке, чого не помічав ніхто інший. Керол повинна вирішити, що їй дорожче — власне дитя чи стосунки, в яких вона вперше відчула себе коханою.

Фільм брав участь в основній конкурсній програмі 68-го Каннського кінофестивалю, а Руні Мара отримала приз фестивалю за найкращу жіночу роль
Показ здійснюється завдяки Львівській кінокомісії та українській кінокомпанії "АРТХАУС ТРАФІК", яка дає можливість дивитись кіно безкоштовно.
Просимо одягати маски, користуватись антисептиком та вимірювати температуру на вході.
Захід здійснюється в межах підтримки збору коштів на нижній поверх галереї "ХотАртХол" у Палаці Хоткевича. Підтримуйте наш проєкт на платформі "Великої Ідеї": https://cutt.ly/XviGIIy