Фестиваль миттєвого мистецтва. День другий

Дата проведення: 15 Серпня  14:00 Сб

Ціна події: 150 грн

Адреса: Кушевича, 1

У суботу  день музичної та візуальної імпровізацій. Завершить фестивальний день дивовижний музично-візуальний перформанс від Марка Токара, гурту "Гравіцапа" та Олександра Пелипенка.


Програма кожного із днів фестивалю складається із двох частин - денної і вечірньої. Денна частина фестивалю є безкоштовною, у неї входять лекції та майстер-класи. На денні події вхід вільний, однак за попередньою обов`язковою реєстрацією тут: [ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ].

Вечірня програма мистецьких перформансів є платною, а купити квитки можна як на кожен день окремо, так і на всі дні фестивалю зі знижкою 15% [ПРИДБАТИ КВИТОК].

Музична імпровізація

14:00 14:45. Лекція Михайла Балога

Михайло Балог —  український джазовий саксофоніст, музикант та експериментатор, засновник і автор методик Vedel School. Реалізовує себе як саксофоніст, Ambient музикант та автор проєкту електронної музики MANU.

Михайло розкаже про те, як імпровізувати з музикою, про експерименти ритмом, композицією, тональністю та гучністю. 

15:00  16:15. Майстер-клас від Марка Токара

Марк Токар — джазовий контрабасист світового рівня, одна з найпомітніших фігур української імпровізаційної сцени, учасник численних міжнародних проєтів, перший український музикант, що грав на Chicago Jazz Festival.

Марк проведе для вас майстер-клас з імпровізації на музичних інструментах і кожен з вас зможе випробувати себе в цьому мистецтві.

Візуальна імпровізація

16:45  17:30. Лекція Світлани Власової

Світлана Власова —  перформерка, графічна дизайнерка, ілюстраторка, дизайнерка аксесуарів та сценічного костюму, скульпторка-декораторка інтер’єрів. Художниця працює у станковій графіці, а також у напрямку східного мистецтва (дзен-каліграфії). Виставкову діяльність провадить більше 15 років. Перший кураторський проєкт – Міжнародна виставка сучасної графіки "Новорічні орієнталії", яку вона організувала у 2016 р.

Під час лекції Світлана розкаже та продемонструє техніки візуального мистецтва, де виключну роль відіграє імпровізація.

17:45 — 19:00. Майстер-клас від Зоряни Базелевич

Зоряна Базилевич — навчалась у Львівському коледжі Декоративно-прикладного мистецтва ім. І. Труша. Працює у галузях текстилю, живопису, книжкової графіки та ілюстрації. Брала участь у виставках в Україні та Польщі. Займається індивідуальною і груповою психотерапією, гештальт-терапією, арт-терапією.

Під час практики ви будете мати змогу поринути у вир власної фантазії та зобразити її методом інтуїтивного живопису.

19:30 — 20:30. Музично-візуальна імпровізація 

Будемо дивитися та слухати, як втілюється смілива фантазія митців цього вечора у нашому просторі. Музичні експерименти з інструментами, що розвиватимуться по всьому залу в поєднанні  візуальними ідеями, які транслюватимуться на десятиметровому екрані — фантастичні імпровізаційні сни суботнього вечора.

Виконавці:

Марк Токар, “Гравіцапа” (Олександр Жабокрицький - гітара, Євген Гетьманець - ударні, Володимир Стернюк - кларнет) та Олександр Пелипенко (VJ-set).

*Марк Токар та його музика — це сміливе поєднання української традиції з сучасною імпровізацією. Бере участь в десятках міжнародних проєктах. Гастролює в Європі, Ізраїлі, США. Співзасновник і учасник таких літературно-музичних проєктів: “Альберт або найвища форма страти”, “Антонич удома”, “Абрикоси Донбасу”, “Енеїда або безкінечна подорож”, “В.Стус і “У цьому полі, синьому як льон”.

“Гравіцапа” — львівський колектив авангардної музики, експериментатори аудіального і візуального сприйняття. Гурт є першопрохідцем жанру математичного року в Україні. У 2009 році видали свій демо-альбом "Вільне радіо Альбемута". 

Олександр Пелипенко - автор візуальних творів нових медій, який тісно співпрацює з музичними гуртами “Океан Ельзи”, “Антитіла”, “Тартак”, “Без обмежень” та іншими в межах їх сольних та фестивальних програм. У своєму мистецькому доробку має більше 500 проєктів візуального мистецтва.

[ПРИДБАТИ КВИТОК]

Участь можлива лише за наявності маски, дезінфекції рук та проходження температурного скринінгу.

Фестиваль миттєвого мистецтва організовує Палац Гната Хоткевича за підтримки Управління культури Львівської міської ради. Технічні партнери заходу Lito.