Фестиваль миттєвого мистецтва. День третій

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича [на реставрації]”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 16 Серпня  14:00 Нд

Ціна події: 150 грн

Адреса: Кушевича, 1

У неділю денну частину складуть лекції та майстер-класи із літературної і театральної імпровізацій, а увечері Ma3gun та письменники покажуть нам симбіоз цих двох напрямків.

Програма кожного із днів фестивалю складається із двох частин - денної і вечірньої. Денна частина фестивалю є безкоштовною, у неї входять лекції та майстер-класи. На денні події вхід вільний, однак за попередньою обов`язковою реєстрацією тут: [ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ].

Вечірня програма мистецьких перформансів є платною, а купити квитки можна як на кожен день окремо, так і на всі дні фестивалю зі знижкою 15% [ПРИДБАТИ КВИТОК].

Літературна імпровізація
14:00 —14:45. Лекція Оксани Дарморіз

Оксана Дарморіз — культурологиня, доцентка Львівського національного університету імені Івана Франка, голова громадської організації "Українська асоціація культурологів - Львів". Сфера наукових зацікавлень: міфологія, культурна ідентичність та семіотика. Співупорядниця книжки "Львів - місто натхнення. Література".

Лекторка занурить нас у світ літературного акціонізму, де буде йтися про експромти, перформанси, гепенінги, різні літературні формати, які створюються в режимі живого часу. Про Львів як середовище літературного акціонізму та тих, хто творив і творить це середовище.

15:00 — 16:15. Практика з Іриною Снітинською

Ірина Снітинська — засновниця тренінгової компанії «Аґрус: Практика слова». Авторка і засновниця низки соціально-культурних проєктів, зокрема  платформи сторітелінгу «Час історій» та медіапроєкту «Ключ до». Ведуча програм «Час історій» і «Герої карантину» на Radio Skovoroda.

Про те, як вправно розповідати історії чи то на кухні, чи то перед стадіоном розберемося під час практики зі сторітелінгу, де ви дізнаєтесь про інструменти побудови розповіді, про способи донесення інформації до різних людей, про емоції, натхнення, героїв та образи, які кожен з нас створює та переказує щодня. 

Театральна імпровізація

16:45  17:30. Лекція Уляни Рой

Уляна Рой — театрознавиця, викладачка кафедри театрознавства та акторської майстерності ЛНУ ім. І. Франка, керівниця львівського інклюзивного театру «І Сміх, і Сльози».

Прийти на лекцію варто для того, щоб познайомитися з різними формами імпровізації в театральній сфері, зокрема з перформансом, гепенінгом, форум-театром, експериментальними та концептуальними театральними проєктами на українських та закордонних прикладах. 

17:45 19:00. Майстер-клас від Ярослава Федорчука

Ярослав Федорчук — український актор театру і кіно, провідний актор Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, засновник акторської студії «22», учасник музичного гурту «Миклухо Маклай». Активну театральну та кіно діяльність провадить більше 10 років.

Під час практики з акторської майстерності будемо працювати з власною тілесністю, а також з основними елементами імпровізації - довірою та комунікацією.

19:30 — 20:30. Театрально-літературна імпровізація 

Чи є щось більш спільне, ніж текст та дія? Текст описує дію, дія виконується відповідно до тексту, однак не цього разу, адже імпро шоу - це про спонтанність ідей, про рух фантазії, який бере початок від глядачів та втілюється акторами без сценарію та режисури. Цього разу все буде ще цікавіше, адже свої короткі форми сценічної імпровізації виконавці будуть створювати не лише за участі глядачів, а ще й з літератораторами.

Виконавці:

Ma3gum Improv Group та львівські літератори

*Ma3gum (Матриган) - група створена два роки тому, яка вже має більше 10 виступів у Львові у форматі коротких форм театральної імпровізації.


Участь можлива лише за наявності маски, дезінфекції рук та проходження температурного скринінгу.

Фестиваль миттєвого мистецтва організовує Палац Гната Хоткевича за підтримки Управління культури Львівської міської ради. Технічні партнери заходу Lito.