Фестиваль миттєвого мистецтва. День перший

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Вітальня Хоткевича [на реставрації]”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 14 Серпня  17:00 Пт

Ціна події: 150 грн

Адреса: Кушевича, 1

Фестиваль миттєвого мистецтва —  перший у Львові повноцінний посткарантинний мультижанровий офлайн-фестиваль з імпровізації, який включає п`ять напрямів — театр, танець, музика, література, візуальне мистецтво.

Перший день фестивалю, у п`ятницю, 14 серпня, буде присвячено танцювальній імровізації.

Програма кожного із днів фестивалю складається із двох частин - денної і вечірньої. Денна частина фестивалю є безкоштовною, у неї входять лекції та майстер-класи. На денні події вхід вільний, однак за попередньою обов`язковою реєстрацією тут: [ФОРМА РЕЄСТРАЦІЇ].

Вечірня програма мистецьких перформансів є платною, а купити квитки можна як на кожен день окремо, так і на всі дні фестивалю зі знижкою 15% [ПРИДБАТИ КВИТОК].

О 17:00 відбудеться ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ, а вже о 17:30 розпочнеться денна програма.


Танцювальна імпровізація

17:30 — 18:15  лекція Юлії Півторак.

Юлія Півторак — культурологиня, дослідниця танцю, викладачка кафедри культурології УКУ. Фулбрайтівка, випускниця програми "Студій перформенсу" Нью-Йоркського Університету, активна учасниця глобальної аматорської танго спільноти.

Під час події лекторка буде розмірковувати разом з відвідувачами про хореографію та імпровізацію, модерний та постмодерний танець, про демократичний рух та тіло демократії. Реєстрація обов`язкова.

18:30 — 19:15  практика з Марією Бакало

Марія Бакало - перформерка, танцівниця, хореографиня, викладачка. Хореографиня фестивалю LvivMozart 2017, 2018, мистецько-соціального проєкту ''Осінь на Плутоні'', мультидисциплінарного інклюзивного проєкту ''Погляд', викладачка на фестивалях ''Втіло'', ''PushOk'', ''Dancefullness'', ''Кіт Гаватовича'. Засновниця школи сучасного танцю "Contemporary dance space".

В межах події проведе практичне заняття з танцювальної імпровізації, де буде спрямовувати відвідувачів втілювати свою уяву, відчуття простору та динаміки часу в ритмічному русі тіла.

19:30 — 20:30 — танцювальний імпровізований перформанс 

Це спонтанна тілесно-просторова поезія, що творитиметься за методом real time composition, poetic movement та інших тілесно-перформативних практик, які зводяться до процесу миттєвої композиції імпровізації і включать досвід навчання у таких майстрів імпровізації як Billie Hanna, Stephen Batts, Peter Pleyer, Ben Duke, Валентина Цзина та інших.

Ви маєте унікальну змогу не просто прийти на мистецьку подію, а поринути в космос танцювальної фантазії, де митці покажуть неповторний перформанс в унісон з музичним імпровізованим акомпанементом на роялі. Це буде вечір висловлювань, повних слухання, пауз і оголених рішень без попередньої підготовки. 

Виконавці:

Перформанс від "Contemporary dance space": Марія Бакало — хореографиня, танцівники — Ольга Шередько, Анастасія Мороз, Лілія Мельник, Микита Кравченко, Алла Шляхова.Музика: Марія Яремак, рояль, міді-клавіатура.

*Contemporary dance space — школа сучасного танцю з 2014 року у Львові як осередок зацікавлених та тих, хто практикує танцювальну імпровізацію, контемпорарі, перформанс. Перформативні колаборації включають співпрацю з художниками, поетами, композиторами,  фотографами, творцями кіно. Своїм мистецтвом ми шукаємо відповіді. Ми не стверджуємо, а досліджуємо, ставимо запитання собі та іншим. Ділимось досвідом і надаємо його охочим прийняти.

Марія Яремак - композиторка, аранжувальниця, викладачка сучасної теорії музики в MUZcool.

[ПРИДБАТИ КВИТОК]

Участь можлива лише за наявності маски, дезінфекції рук та проходження температурного скринінгу.

Фестиваль миттєвого мистецтва організовує Палац Гната Хоткевича за підтримки Управління культури Львівської міської ради. Технічні партнери заходу Lito.