Еускурсія виставкою Очі над містом

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Галерея ХотАртХол”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 10 Червень  18:00 Пт

Ціна події: Безкоштовно

10 червня о 18:00 у галереї ХотАртХол відбудеться екскурсія фотовиставкою "Очі над містом" від Д. Панкратова, співорганізатора виставки та органайзера Профспілки кранівників Львівщини.
Фото висвітлюють робочі моменти професії кранівника, здебільшого це один із способів комунікації з колегами на висоті. Окрім того, кранівники першими бачать в якому районі сталась пожежа, звідки насувається буревій і яким захопливим є захід сонця в хмарах.
Після повномасштабного вторгнення рф в Україну, баштовий кран стає символічним об'єктом наших міст. Розстріляні кабіни та понівичені башти в Ірпені, Бучі, Харкові, Миколаєві й інших містах стають промовистими свідотсвами війни, віддзеркалюючи антагонізм будівництво - руйнація.
Водночас, погані технічний стан баштових кранів й умови праці кранівників в Україні ставали причиною каліцтв і смертей задовго до вторгнення. Сьогодні ж, коли українці і українки віддають свої життя і здоров'я на фронті, небезпека на будмайданчиках у відносно мирних містах України стає абсурдним і цинічним контекстом нашої боротьби.
Про причини цього контексту, про долі і дії профспілчан підчас війни, Ви дізнаєтесь відвідавши екскурсію фотовиставкою.
Початок екскурсії на головному вході до Палацу Хоткевича.