Думати як куратор: як створити виставку?

Дата проведення: 04 Червень  19:00 Чт

Ціна події: реєстраційна форма

Адреса: Zoom-конференція

Галерея "ХотАртХол" в Палаці Гната Хоткевича готується до втілення. І поки усі необхідні документи фіналізуються, ми готуємо серію онлайн-дискусій з людьми, які точно знають, як зробити галерею. На вас очікує 5 дискусій, 20 спікерів та модератори. З 28 травня по 25 червня щочетверга о 19:15 вони збиратимуться у zoom-конференції на сторінках Палацу Гната Хоткевича та "ХотАртХолу", аби поговорити про мистецтво з усебіч.

У другий дискусійний четвер поговоримо про кураторів в українських та світових реаліях, про їхню роботу в межах виставок, співпрацю з художниками, менеджерами галерей та іншими дієвцями виставкового процесу. А також йтиметься про просування мистецьких проєктів.


Говоритимуть:

Павло Гудімов - засновник "Ya Gallery", куратор мистецьких проектів, музикант, архітектор, колекціонер.

Anita Nemet - кураторка, художниця, культурна менеджерка і завідувачка Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри, Львівської національної галереї мистецтв.

Andrii Linik - художник і куратор проєктів мистецтв нових технологій, учасник численних виставок в Україні, Польщі, Словаччині, Німеччині.

Модеруватиме: 

Yulia Sapiga - студентка Львівської національної академії мистецтв, мистецтвознавиця та незалежна кураторка у Львові.

Запрошуємо до розмови 04 червня о 19:15 (підключення почнеться з 19:00).

Приєднатися до дискусії можна в Zoom, для цього просимо зареєструватися за посиланням - https://forms.gle/miSMS4UT6V4YQSS47