«Де виховують культуру?». Дискусія

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Веранда Хоткевича”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 26 Лютого  18:30 Ср

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Культура – це найбільш широке і водночас чітке явище в людському існуванні. Культура – це те, що змінила чи створила людина і саме вона є джерелом культури. Та відкритим залишається те, які чинники впливають на формування культури у самій людині, які з них є основоположними, що нас визначає як «Людину культурну». Як ми прив’язуємось до конкретних культурних кодів і формуємо свою ідентичність. Про це та про нашу культурну свідомість говоритимемо із нашими спікерами - Зеноном Ковалем, Юлією Гвоздович, Василем Кметем.

Зенон Коваль – бельгійський дипломат українського походження, батько якого був членом проводу ОУН і до кінця свого життя, незважаючи на те, що проживав, у Бельгії залишався громадянином України.

Юлія Гвоздович  депутатка Львівської міської ради, громадська активістка району Знесіння, ініціаторка фестивалю «Знесіння фест» та головою ГО « Батьки в дії»

Василь Кметь  історик-медієвіст, архівіст, кандидат історичних наук, директор Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Оксана Зварич - модераторка дискусіїменеджерка міжнародних та культурних проєктів, багаторічна експертка Українського культурного фонду, тренерка Академії культурного лідера 2.0, засновниця та членкиня правління ГО «Львівський культурний центр», засновниця бренду одягу та аксесуарів UCODE, директорка Міського Палацу культури імені Гната Хоткевича у 2018-19 роках.