«Це всього лише кінець світу». Перегляд фільму

Подія відбудеться у міському палаці культури ім. Гната Хоткевича у приміщенні “Khotkevych Space”.Детальніше про приміщення.

Дата проведення: 09 Грудня  19:00 Ср

Ціна події: Вхід вільний

Адреса: Кушевича, 1

Країна: Канада, Франція, 2016

Хронометраж: 95 хв.

Жанр: мелодрама

Режисер: Ксав’є Долан («Уявне кохання», «Мамочка»)

У ролях: Леа Сейду («Життя Адель», «007: Спектр»), Маріон Котіяр («Життя у рожевому кольорі»), Венсан Кассель («Мій король»), Гаспар Ульєль («Святий Лоран. Страсті великого кутюр'є»)

Після 12 років розлуки з родиною успішний письменник приїжджає додому, щоб повідомити близьким сумну новину про свою невиліковну хворобу. Вдома на нього чекають ексцентрична мати, глузлива та вразлива сестра, неврівноважений старший брат і його простувата дружина. Радість від довгоочікуваної зустрічі швидко змінюється сварками і перетворюється на серйозний конфлікт. Схоже, що сім'я втратила здатність слухати один одного, співпереживати і любити.

Премії:

– Ґран-прі, Каннський кінофестиваль, 2016

– Премія екуменічного журі, Каннський кінофестиваль, 2016

Показ фільму здійснюється за підтримки компанії "Arthouse Traffic". Вхід на подію вільний і не потребує попередньої реєстрації. Показ відбуватиметься традиційно на 2 поверсі в новому приміщенні Палацу "Khotkevych Space" (223 аудиторія).

Додатково просимо дотримуватися усіх карантинних правил та обмежень: бути в масці, дезинфікувати руки, проходити температурний скринінг та дотримуватись дистанції.