Входимо в режим карантину: особливості роботи Палацу Гната Хоткевича
Як відомо, вчора у мерії відбулось позачергове засідання львівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки танадзвичайних ситуацій. В ході засідання комісія, відповідно до постановиКабінету Міністрів України №211 «Про запобігання поширенню на території Україникорона вірусу COVID-19», погодила прийняття низкизаходів, які будуть впроваджені у Львові задля убезпеченнямешканців від розповсюдженняреспіраторних захворювань. Так,було прийнято рішення призупинити роботу всіх навчальних закладів із 12 березня до 3 квітня.
Тож уточнюємо, як у межах Наказу 27-рУправління культури Департаменту розвитку Львівської міської ради від 11березня 2020 року працюватиме Палац Гната Хоткевича, який є не лише центромпроведення масових заходів, але й місцем проведення освітньої підготовки тарозвитку:
- 12 і 13березня – перехідний період, впродовж якого батьки при необхідності зможутьзалишати своїх дітей у педагогів із гуртків та студій, в яких вони навчаються.Педагоги у ці дні працюватимуть у звичайному режимі;
- з понеділка,16 березня, студії та гуртки, що працюють у Палаці, повністю зупинять роботу;в той же час працівники Палацу продовжать роботу у звичайному режимі;
- усі культурні заходиіз кількістю в понад 200 людей у період і 12 по 3 квітня не проводитимуться;
- заходи із меншоювідвідуваністю будуть або проведені, або перенесені – про це буде повідомленододатково на сторінці Палацу Гната Хоткевича у Facebook.
- досі будеможливість організувати подію у Палаці чисельністю до 200 осіб. Також додатковуінформацію можна буде дізнатись у заступниці директорки Діани Ігнатенко зателефоном +38 (095) 188 59 34;
Крімтого, із сьогоднішнього дня і надалі в Палаці Хоткевича активно проводитиметьсяряд профілактичних засобів для попередження інфекційним захворюванням. Що миздійснюємо:
- посилюємодезінфекційний режим;
- проводимо наскрізне провітрювання в приміщеннях;
- здійснюємо додатковевологе прибирання;
- проводимообробку антисептичними засобами;
- зупиняємо роботуелектросушарок;
- забезпечуємодотримання гігієни;
- не допускаємо дороботи працівників із ознаками гострих респіраторних захворювань;
- продовжуємопроводити роз’яснювальну роботу серед працівників про заходи щодо запобіганнязахворюванням на гострі респіраторні хвороби.
Стосовно подальших новин просимо слідкувати за офіційною інформацією нанашій сторінці у соціальній мережі Facebook.
Зазначимо, що лекторій «ХотАртиШок», який проводитьсящовівторка у Палаці Гната Хоткевича на підтримку нашого краудфандинґовогопроекту зі створення першої молодіжної галереї «ХотАртХол», відбуватиметься беззмін.