Дивитися галерею

Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Намисто»

Інформація про колектив:

Ансамбль «Намисто» функціонує у Палаці з 1983 року. Керівниця — Марія Сергійчук. У 1996 році колектив отримав звання «Зразковий». Колектив є активним учасником багатьох українських та міжнародних фестивалів і конкурсів. За роки роботи ансамбль гастролював у Польщі, Данії, Угорщині, Словаччині, Чехії, Болгарії, Італії, Білорусії.

Програма розрахована на дітей від 4 років. Навчання відбувається двічі на тиждень у чотирьох вікових групах. Тривалість занять залежить від віку дітей — 1-2,5 години, є також додаткові заняття для вивчення окремих партій та роботи з солістами. Діти навчаються гри на сопілці. Основою навчання є академічний спів, постановка дихання та особливості звукотворення.

Щорічно у травні відбуваються звітні концерти, на яких кожен учень демонструє свої напрацювання.

Що пропонує цей гурток:

Репертуар в ансамблі «Намисто» різноманітний: крім тематичних, обрядових та духовних творів, є ще народні пісні в сучасних обробках та авторські композиції сучасних авторів.

Заняття в ансамблі — це навчання, розвиток і підтримка національних традицій, сучасних тенденцій, спілкування з різними колективами, прагнення досягти досконалості. Спів розвиває музичний слух, музичну пам’ять, голос — особливо під час співу a capella, відчуття ритму під час співу формується постава й осанка. Окрім цього, він сприяє зміцненню дихальних шляхів, м’язової тканини (прес) — це співоче дихання і опора звуку. Спів часом допомагає владнати дефекти мови, наприклад, заїкання.

Відгуки: Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Намисто» поки немає відгуків.

Символів: 0/2000

Відгуків поки немає.

Коментарі про Зразковий дитячий вокальний ансамбль «Намисто»: