Дивитися галерею

Народний ансамбль танцю «Мрія»

Інформація про колектив:

Народний ансамбль танцю «Мрія» функціонує у Палаці з 1947 року і одним з найдавніших колективів Львова. Керівниця — Ірина Колесникова.

Багатьом учасникам колектив відкрив дорогу на професійну сцену. Одним із них є видатний хореограф України, лауреат Шевченківської премії, головний балетмейстер і художній керівник Державного ансамблю України імені Павла Вірського Мирослав Вантух. Свій творчий шлях танцюристки, а пізніше — педагога-репетитора почала чинна художня керівниця колективу Ірина Колесникова.

Що пропонує цей гурток:

Репертуар ансамблю — народно-сценічні танці, сюжетні хореографічні композиції, пов`язані з традиціями українського народу. До золотого фонду репертуару увійшли «Чарівниця», «Чіпак», «Танець з дзвіночками». Участь у багатьох фестивалях і конкурсах розширює репертуарну палітру ансамблю. Йдеться про «Сюїта польських танців», «Російська сюїта», «Танець на полях сомбреро», «Арагонська хота». Народний ансамбль є активним учасником українських і міжнародних фестивалів, концертів і конкурсів. Гастролював колектив у Польщі, Італії, Угорщині, Франції, Голландії, Іспанії, Данії, Сербії тощо.

В ансамблі «Мрія» танцюють 35 учасників, віком від 16 до 35 років. Програма навчання розрахована на людей з хореографічним досвідом та профільними знаннями. Заняття відбуваються тричі на тиждень по три години.

Відгуки: Народний ансамбль танцю «Мрія» поки немає відгуків.

Символів: 0/2000

Відгуків поки немає.

Коментарі про Народний ансамбль танцю «Мрія»: