Дивитися галерею

Зразковий ансамбль танцю «Квіти України»

Інформація про колектив:

Зразковий ансамбль танцю «Квіти України» функціонує у Палаці від 1983 року і є Школою танців для дітей, учасники якого згодом можуть стати танцюристами колективу «Мрія». У 1984 року ансамбль отримав звання «Зразковий». Керівниця — Ірина Колесникова.

 

Що пропонує цей гурток:

У репертуарі ансамблю народно-сценічні танці, сюжетні хореографічні композиції, пов`язані з традиціями українського народу. Колектив є активним учасником міжнародних фестивалів та конкурсів хореографічного мистецтва в Україні та за її межами. Ансамбль гастролював у Голландії, Італії, Польщі, Франції, Іспанії, Угорщині, Німеччині, Болгарії.

В ансамблі займаються приблизно 250 учасників, віком від 5 до 16 років. Заняття відбуваються двічі на тиждень, тривалість залежить від вікової групи. Урок для наймолодших (дітей 5-6 років) триває 45 хвилин. На ньому учні опановують основи танцю: вивчають ритмічні вправи, позиції рук, ніг, культуру поведінки на сцені. Тривалість заняття для учнів від 7 років триває 1,5 години. На уроках дітей ознайомлюють з класичним екзерсисом (класичними вправами біля станка), навчають танців з українськими народними мотивами. Під кінець навчального року вихованці презентують свої досягнення на публічному Звітному концерті на сцені Палацу Гната Хоткевича.

Відгуки: Зразковий ансамбль танцю «Квіти України» поки немає відгуків.

Символів: 0/2000

Відгуків поки немає.

Коментарі про Зразковий ансамбль танцю «Квіти України»: