Дивитися галерею

Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю «Данс-клуб»

Інформація про колектив:

Ансамбль сучасного танцю «ДАНС-КЛУБ»  створений у 2000 році. Керівниця —Тетяна Польцева. У 2004 році ансамбль отримав звання «Зразковий».

Колектив налічує близько 200 учасників: діти та молодь від 4 до 24 років. Навчання в ансамблі відбувається тричі на тиждень відповідно до вікових груп. На заняттях учні опановують техніки сучасного танцю: джаз, контемпорарі, модерн, елементи акробатики та гімнастики, основи класичного танцю.

Що пропонує цей гурток:

У програмі колективу яскраві, веселі, танцювальні мініатюри для дітей та хореографічні композиції з цікавими сучасними сюжетними лініями для підлітків та дорослих. У творчому доробку: танцювальний перформанс «Ненормативний» (2016), концерт-феєрія «Листи до Санти» (2017); «Коли у Санти вихідний» (2018).

«ДАНС-КЛУБ» систематично є учасником багатьох українських та міжнародних фестивалів і конкурсів, проводить активну концертну діяльність та пропагує танець, як сучасне українське мистецтво серед дітей та молоді в Україні й за кордоном. Гастролював колектив у Польщі (Варшава, Краків, Кельце, Лодзь, Єленя Гура, Люблін, Замость, Жори, Андрихув, Гожув Великопольський, Пшемисль), Угорщині (Будапешт), Данії (Альберцлунд), Німеччині (Ганновер, Дрезден), Австрії (Відень), Латвії (Юрмала), Білорусії (Мінськ, Мозир), Греції (Салоніки) , Італії (Гарда, Лідо ді Ієзолло), Франції (Париж, Сан-Ліс), Литві (Каунас), Болгарії (Несебр), Чехії (Прага, Брно), Словаччині (Кошище) та низці українських  міст: Києві, Тернополі, Ужгороді, Скадовську, Кіровограді, Новомосковську, Івано-Франківську, Дніпрі, Одесі, Львові.

 У грудні 2010 року «ДАНС-КЛУБ» відсвяткував свій 10-річний ювілей масштабним двогодинним концертом на сцені Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. Тоді мер міста Львова нагородив художню керівницю колективу Тетяну Польцеву спеціальною премією.

  «ДАНС-КЛУБ» здобув безліч нагород у міжнародних та всеукраїнських хореографічних фестивалях, отримав спеціальні премії за розвиток сучасного хореографічного мистецтва, але основне досягнення, як стверджує художня керівниця, — це перемоги дітей та молоді, які відвідують колектив.

Виховання естетичної культури, вміння продемонструвати себе за допомогою пластики та руху, вміння поводити себе на сцені під час виступів,пропагування краси руху та естетики сучасного танцю — основні напрямки роботи колективу. А ще радість, натхнення та позитивні емоції, які дарують багаточисленні виступи та подорожі колективу.

Відгуки: Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю «Данс-клуб» поки немає відгуків.

Символів: 0/2000

Відгуків поки немає.

Коментарі про Зразковий ансамбль сучасного естрадного танцю «Данс-клуб»: