Дивитися галерею

Народний театр сатири «Під мостом»

Інформація про колектив:

Театр сатири функціонує у Палаці Гната Хоткевича з 1988 року. У 2009 році театру присвоєно звання «Народний». Засновник — Валерій Москаленко. У 2013 році театр сатири відзначений «Гран-прі» на міжнародному театральному фестивалі у місті Люблін (Польща). 

У репертуарі театру десятки акторських етюдів, п`єси українських та закордонних драматургів. Програма навчання орієнтована на людей від 18 років.

Що пропонує цей гурток:

Колектив театру сатири неодноразово демонструє свою творчість за кордоном у різноманітних конкурсах, фестивалях та концертах. Так у 2008 році актори театру представляли українське аматорське театральне мистецтво у Міжнародному мистецькому центрі «Вроцлав-Кжижово» (Польща), де були визнані кращою акторською групою. У 2009 році актори театру брали участь у міжнародному фольклорному фестивалі «Буковина Татршанська» (Польща). Окрім цього, акторська трупа «Під мостом» спільно з польськими митцями створили фільм, прем`єрні покази якого відбулися у Кракові та Львові. Валерій Москаленко був автором сценарію та режисером-постановником української частини фільму.

Відгуки: Народний театр сатири «Під мостом» поки немає відгуків.

Символів: 0/2000

Відгуків поки немає.

Коментарі про Народний театр сатири «Під мостом»: