Американець Майкл МакДональд автор низки короткометражок про людей з розумовою неповносправністю. Ідея таких фільмів виникла під час того, як чоловік асистентував у кенійському Лярші. Тоді чоловік ознайомився зі ставленням до людей з інвалідністю на рівні влади. Внаслідок зняв першу історію про Друга спільноти. Після публікації всього за кілька днів історія набрала багато переглядів і лайків в Інтернеті, так з’явилась ідея знімати “AsIAm”. Наразі знято 12 історій, з українськими субтитрами 11. Головна ідея короткометражок – «Imagine the world differently» (пер. дивись на світ по-іншому). Як зазначає сам автор фільмів, якщо дивитись такі чи подібні історії кожного дня, то можна побачити геть інший світ, а відповідно й змінитись самому.


Фільми зняті за підтримки Міжнародного Ляршу, позиція яких «Люди з інтелектуальними порушеннями продовжують сприйматись як небажані. Це одна з істотних несправедливостей нашого світу, яку ми можемо змінити».


Одна з історій “AsIAm” розповідає про українського хлопця Богдана, який відвідує майстерню «Назарет» спільноти «Лярш-Ковчег». Фільм зняли в 2014 році, він розповідає про світогляд Богдана.


Показ фільмів відбувся у межах програми проекту "Два кроки на зустріч світу", за підтримки Інституту лідерства та управління УКУ та фундації Чарльза Стюарта.


Лярш-Ковчег» у Львові це перша спільнота в Україні, яка в 2008 році  офіційно стала членом Міжнародної Федерації Лярш. До «Лярш-Ковчегу» належить 63 людей з розумовою неповносправністю, яких в спільноті називають друзями, та 30 асистентів. Загалом ГО «Лярш-Ковчег» об’єднує чотири творчі майстерні та денну програму для осіб з глибокою розумовою неповносправністю, будинок підтриманого проживання та координаційний офіс. Майстерні розташовані в різних районах міста. У них щодня люди з особливими потребами разом з асистентами виготовляють різні вироби: декоративні свічки, ікони, намисто з бісеру, вироби з вовни, вітальні листівки та інше. Денна програма це програма соціально-побутової адаптації для осіб з глибокою формою розумової неповносправності. У будинку підтриманого тимчасового проживання має змогу одночасно проживати четверо друзів, а також асистенти, які їм допомагають.


Мета спільноти - дати людям, які відчужені від суспільства, можливість бути залученими в громаду, плекати почуття власної гідності та цінності свого життя через дружбу, спільну працю, проведення дозвілля та молитву.


У світі спільнота Лярш існує з 1964 року, коли Жан Ваньє разом з о. Томою Філіпом запросили двох розумово неповносправних чоловіків з державного закладу жити разом у селищі Троллі. З цієї першої спільноти, яка була започаткована у Франції і мала римо-католицьке коріння, розрослося багато спільнот в різних культурних та релігійних традиціях. На сьогодні Лярш – це Міжнародна Федерація, яка об’єднує 149 спільнот в 37 країнах світу на 5 континентах.