У суботу, 19 лютого, у Палаці Хоткевича відбулась низка заходів до Дня Героїв Небесної Сотні, ініційованих Музеєм Гідності у Львові:
Презентація фотовиставки київського фотографа Володимира Кліщевського «Майдан 2014. Люди та події» за участі Ігоря Гармаша, співавтора проєкту. Виставка висвітлює ключові події учасників Революції Гідності: мирні, мистецькі акції протесту, побиття студентів, розстріл та прощання з Небесною Сотнею.
Фотовиставка «Майдан 2014. Люди та події» триватиме у Палаці Хоткевича до 25 лютого.
Демонстрація документальної стрічки «Воля або смерть» американського режисера українського походження Даміана Колодія. У фільмі погодинно розкривається протистояння між громадянами та провладних силових структур, які завершилися боями на Майдані. Режисер відтворює дух спротиву та солідарності, фіксуючи інтерв'ю з майданівцями безпосередньо з вуличних барикад.
Стрічку можна переглянути на ютуб-каналі режисера за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=RGMGVV_5SbE
Заходи відвідали учасники Революції Гідності та рідні загиблих, які згадували події Майдану та ділились враженнями від перегляду стрічки.
Дякуємо за співпрацю Музею гідності у Львові - Андріані Дигдалович, Ксенії Клим, Наталії Дигдалович та учасникам дискусії - Ігорю Чабану, Ірині Вовк,Тарасу Мельнику та Василю Галамаю.
А також, дякуємо усім, хто відвідав заходи!
Щиро,
Ваш Палац			</div> <!-- .page-team-detail__content typography  -->

							<div class=