Табір "Веселкове літо" — літній мистецький табір для дітей від 6 до 10 років з акцентом на англійську мову від Палацу Гната Хоткевича

Ярина Мелень, організаторка і координаторка табору “Веселкове літо”, завідувачка відділу розвитку колективів у Палаці Гната Хоткевича:

"Табір “Веселкове літо” це 9 годин задоволення в день для дітей, для нас, організаторів, 9 годин великої відповідальності. Настільки великої, що вона іноді витісняла задоволення. Унікальність табору в тому, що він мистецький. Впродовж двох тижнів діти ознайомлювалися з особливостями малювання, театру, музики та хореографії. Втім, не обмежувалися лише мистецтвом. Вчили правила дорожнього руху разом з поліцейськими, розмовляли з пожежниками про те, як вберегти себе від небезпек влітку, ознайомилися з робочими буднями рятівників, їхнім обладнанням та навіть посиділи в пожежних автомобілях.  Разом з дітьми також ходили на екскурсії, відвідали безліч місцевих музеїв, побували в Домівці врятованих тварин, співали в караоке, чаювали по-англійськи, бавилися у різні ігри, ходили на пленери. Мали й кулінарні майстер-класи, де готували десерти. Вчилися весело й цікаво.

Оскільки табір відбувався тричі, а діти з попередніх груп поверталися, то активності ми змінювали, щоб цікаво й пізнавально було всім. Загалом у трьох групах табору взяло участь більше 40 дітей. Програма табору була розрахована на дітей одного віку від 6 до 10 років. Та були винятки, серед учасників були двоє діток 5 років. 

Відгуки батьків про табір “Веселкове літо” 2019:


Плануємо табір і в майбутньому. Який профіль оберемо, поки не анонсуємо нічого, бо ще думаємо. Але ідеї є вже. Ми реагуємо на потреби дітей. Під час таборування помітили цікавість учасників до професій. І це потрібно використати. Можливо, це буде еко-табір. Екологічну тематику дуже легко поєднати з мистецькою, бо це і про декупажування старих абажурів, плетіння килимочків зі старих футболок, декорування банок, старих ваз тощо".