Нарешті, після завершення усіх локдаунів ми готові оголосити результати першого Open Call галереї «ХотАртХол» у Палаці Хоткевича. Це було справді важким рішенням, адже нам довелось обирати з-посеред 23-х авторських заявок. Кожна вразила по-своєму: концептом, підходом, майстерністю. Ми досі знаходимось під враженням творів і не можемо дочекатись, коли матимемо змогу поділитись ними із Вами. Саме тому найближчим часом на сайті Палацу Хоткевича буде створено арт-бук із заявками усіх конкурсантів першого Open Call із вільним доступом для перегляду.

Як би складно нам не було, з-посеред заявників нам довелось обрати проєкти-переможці трьох митців. Ними стали:
Тетяна Крамаренко з проєктом «Народжені з каракулі» - Ідея показати аудиторії, що кожен з них також здатен у випадковій каракулі знайти образи. Дати змогу глядачам активувати креативну діяльність їх мозку, показати, що вони здатні на більше, ніж думають.
Вікторія Романчук з фото проєктом “Шлях” - це 164 фотографії землі та 164 фотографії неба. За кожен пройдений кілометр в ізоляції. Про'кт складається із двох частин: - Фотороботи (у жанрі репортажної зйомки) і Щоденник шляху - fвторські нотатки у вигляді друкованих текстів.
Тетяна Павлюк з проєктом «Future. Simple?» (кураторська збірна виставка) - концепція виставки «Future. Simple?» побудована на ідеї про те, що наше майбутнє може бути будь-яким. Ми не можемо бути впевнені, що наші плани здійсняться саме так, як ми бажаємо, проте можемо свідомо обирати вектор руху і триматись його, враховуючи зовнішні обставини. Тож в рамках проєкту молоді художники ставлять собі і глядачу питання – «Яким буде наше майбутнє?». Кожен художник сам окреслює рамки теми майбутнього в контексті своєї роботи і кожен сам обирає методи виразності.
Виставка з першого Open Call - це новий і цікавий досвід для нашої молодої галереї, тож ми із нетерпінням на неї очікуємо. Дати експозицій будуть оголошені згодом.
Крім того, у випадку, якщо з якихось причин переможці не зможуть надати свої роботи для експозиції у “ХотАртХолі”, ми відберемо з-поміж заявників нових претендентів.
Нагадуємо, що галерея “ХотАртХол”є результатом спільнокошту, який відбувся у 2020 році. Наразі триває наступний спільнокошт для створення другого залу галереї для експозиції артпроєктів мультимедійного та об’ємного мистецтва. Підтримати галерею можна тут: https://cutt.ly/XviGIIy
З повагою,
команда Палацу Хоткевича