Презентуємо у Палаці Хоткевича виставковий проєкт "Незалежно / Вихід" Львівської вуличної галереї до 30-ї річниці незалежності України, реалізований у партнерстві з Львівської міської радою, Палацом Гната Хоткевича, Громадською організацією "Львівський культурний центр" та ініціативою Підзамче.Нарешті.
Львівська вулична галерея є незалежним мистецьким явищем, місцем для волевиявлення художників. Завдяки стріт-арту митці мають можливість висловлювати різні погляди, змінюючи навколишній простір сенсово і естетично. Виставка "Незалежно / Вихід" є рефлексією художників, однолітків незалежності України, на соціальну, політичну та екологічну ситуацію в нашій країні. В ілюстраціях митці промаркували точки опори у розумінні власної свободи, демонструючи свій погляд на незалежність.

Чи можливий міжінституційний діалог та співпраця між різними спільнотами — професійним середовищем, органами влади та громадою у створенні спільного культурного простору? Про це будемо говорити з художниками та засновниками вуличної галереї за участі представників державних інституцій і громадського сектору.
Презентація відбудеться у просторі галереї "ХотАртХол" Палацу Гната Хоткевича, 14 вересня, о 13:00.
Учасники та учасниці розмови:
Радкевич Сергій — куратор проєкту. Закінчив Львівську національну академію мистецтв. У 2011 році отримав ІІ Спеціальну премію у PinchukArtCentre Prize-2011. Номінант на премії МУХІ 2017 і PinchukArtCentrePrize-2017. Роботи Радкевича було відібрано художником Жульєном Маландом для презентації українського street art середовища у документальному фільмі "The New Explorers", CANAL+. Засновник street art фестивалю BLACK CIRCLE FESTIVAL.
Андрій Роїк — учасник проєкту, український художник, живописець та графік. Закінчив Львівський коледж декоративного та ужиткового мистецтва Івана Труша 2016 та Львівську національну академію мистецтв 2018 факультет монументального живопису. Представник Львівської Нової Хвилі.
Kickit Art Studio — засновники Львівської вуличної галереї, українська команда яка працює у жанрі нового та легального графіті. Група Kickit Art Studio складається з чотирьох вуличних художників, які працюють під ніками: Dilk, Feros, Arm та Keno.
Наталія Бунда — директорка департаменту розвитку Львівської міської ради, в.о. начальниці управління культури Львівської міської ради.
Олександра Онишкевич — керівниця Палацу Гната Хоткевича.
Ознайомитися з ілюстраціями нової виставки Львівської вуличної галереї можна за адресою: вул. Замарстинівська, 29.