У п`ятницю, 17 липня, міська комісія ТЕБ і НС дозволила закладам культури відновити роботу. Це стало можливим після того, як спеціальна комісія попередньо здійснювала огляди міських закладів культури на предмет готовності до поетапного виходу з карантину. Одним із них став наш Палац Гната Хоткевича. За результатами обстеження комісія встановила готовність як адміністрації, так і колективів до відновлення роботи в умовах послаблення карантину.

Це означає, що Палац Гната Хоткевича так само, як і кінотеатри, музеї, бібліотеки, молодіжні центри, театри, галереї та народні доми розпочинає вихід із карантину. 

Втім, ми продовжуємо жити у час адаптивного карантину в межах пандемії коронавірусу, тож правила функціонування Палацу Хоткевича, як й інших культурних установ, будуть особливими. Згідно наказу Управління Культури департаменту розвитку Львівська міська рада Палац Гната Хоткевича дотримуватиметься таких вимог:

  • наповненість закладу не більше ніж 50 відсотків стаціонарно розміщених місць для сидіння або не більше однієї особи на 5 квадратних метрів площі;
  • проведення культурно-мистецьких подій за участі не більше однієї особи на 5 квадратних метрів площі будівлі, з дотриманням фізичної дистанції між учасниками не менше, ніж 1,5 метрів

При цьому зауважимо, що Палац відповідає всім умовам забезпечення засобами індивідуального захисту, зокрема у нас наявні захисні маски, здійснюється температурний скринінг, дезінфекція, регулярно провітрюються приміщення та проводиться вологе прибирання.

Плануємо надалі переходити від проведення онлайн-подій до офлайнових заходів і сподіваємось вже дуже скоро зустріти відвідувачів. Стежте за анонсами!