22 квітня відбувся благодійний live-концерт "Зроби сОver Хоткевича!" у підтримку збору коштів на нижній поверх галереї "ХотАртХол" у Палаці Хоткевича для реалізації мультимедійних ідей митців. Щоб цей проєкт відбувся, команді Палацу Хоткевича потрібно зібрати на Спільнокошті суму у 85 тисяч гривень, яка буде подвоєна Міжнародним Фондом "Відродження".

У межах живого онлайн-концерту в підтримку культурного проєкту пісні виконувала Соломія Чубай, а інструментальний супровід забезпечували учасники гурту "Shokolad" у складі Ігоря Гнидина, Анастасії Літвінюк, Андрія Кохана та Олександра Главацького, гітариста гурту "Джалапіта". Модерував захід Володимир Бєглов. Інформаційним партнером заходу був портал "Твоє місто".

Під час концерту у виконанні Соломії Чубай пролунали пісні на слова Сергія Жадана, Юрія Іздрика, Василя Стуса та Миколи Вінграновського — це проєкт POETY, а також "Колискові для Олекси".

Власне, ціллю концерту було закумулювати ⅛ частину від необхідної суми на Спільнокошті, тобто 10 000 тисяч гривень. За результатами благочинного заходу на рахунку проєкту галереї було зібрано суму в понад 10 тисяч гривень, що є безумовно успішним результатом.

Збір коштів на галерею триватиме, тож Палац Хоткевича обіцяє анонсувати нові ініціативи у підтримку спільнокошту.

Нагадаємо, що завдяки реалізації проєкту буде відремонтовано приміщення та закуплене звукове та відеообладнення. Відтак, у цьому просторі митці матимуть можливість робити візуальні, звукові, відеоінсталяції та інсталяції об’ємного мистецтва.

Долучитись до збору коштів для створення галереї можна за покликанням: https://cutt.ly/XviGIIy

Вдячні усім, хто доклався до реалізації події.  Зокрема це співорганізатори — LUMI_Stream, ГО “Львівський культурний центр”, Офіс “Львів - місто літератури ЮНЕСКО”, Соломія Чубай, Shockolad, ГО Освітній центр з прав людини, Львівська кінокомісія, а також партнери — медіахаб “Твоє Місто”, діджитал-проєкт “Фотографії Старого Львова”, Leopolis News, Кафедра актуальних мистецьких практик Львівської національної академії мистецтв, Міжнародний фонд “Відродження”, Платформа спільнокошту “Велика Ідея”, Львівська міська рада та Управління культури.