Із 1 по 15 листопада відбуватимуться голосування за ініціативи громад на бюджет участі міста Львова: найкращі проєкти традиційно щороку будуть дофінансовані Львівською міською радою. Це чудовий інструмент, яким можна безпосрередньо докластись до змін, віддавши свій голос.

Палац Гната Хоткевича конкуруватиме з малим проєктом №115. Його ціль - Облаштування сучасної технічно обладнаної театральної майстерні, де мешканці Львова будь-якого віку зможуть опанувати основи театральної справи.

Наш проект полягає у створенні майстерні за взірцем театральних навчальних закладів, а саме – «чорного кабінету» (black box theater). Така майстерня у вигляді театральної сцени дозволяє повністю зануритись у театральну дію, а акторам відчувати себе на сцені. Концепт “чорного кабінету” відносно нова інновація у театрі, разом з тим є популярною у країнах Європи.

У цьому просторі можна буде проводити камерні покази, відкриті заняття і театральні майстер-класи для мешканців Львова. Нове оснащення для роботи сприятиме розвитку театральної справи у Львові.

Віддати голос за проєкт Палацу Хоткевича можна з 1 по 15 листопада 2021 року за посиланням: lviv.pb.org.ua/projects/115


Увага: голосувати можуть резидента міста віком від 16 років. Якщо у Вас немає львівської реєстрації, але Ви навчаєтесь чи працюєте у Львові, то віддати голос зможете за попередньою реєстрацією в одному з центрів надання адміністративних послуг, попередньо отримавши довідку про працю/навчання з місця зайнятості.