Палац Гната Хоткевича завершив кампанію зі збору коштів на створення мультимедійної галереї «ХотАртХол». Кошти збирали на краудфандинговій платформі «Велика Ідея». В результаті було зібрано 98 тисяч 200 гривень, які зафондували 262 доброчинці. Варто зазначити, що 85 тисяч гривень, зібраних протягом кампанії на платформі спільнокошту, будуть подвоєні Міжнародним фондом «Відродження». Проте, це лише половина від необхідної суми коштів. Найближчим часом Палац розпочне першу чергу робіт і продовжить пошук необхідних коштів.

Нагадаємо, що «ХотАртХол» - перша молодіжна галерея у Львові в Палаці Хоткевича, яка покликана експонувати мистецькі дебюти та втілювати ідеї молодих авторів візуального, аудіального та мультимедійного мистецтва. Перший поверх галереї для експонування творів візуального мистецтва було відкрито у грудні 2020 року завдяки підтримці Українського культурного фонду. Тоді галерею теж було реалізовано після успішної кампаніїна Спільнокошті: із необхідних 80 тисяч гривень команді Палацу Гната Хоткевича вдалося зібрати суму у 82 тисячі гривень. Крім того, Палац Гната Хоткевича отримав 6 тисяч євро дофінансування на галерею "ХотАртХол" від програми підтримки Європейського Союзу "House of Europe". Ці кошти команді Палацу вдалося залучити, вигравши великий інфраструктурний ґрант у краудфандинговій номінації. Проєкт "ХотАртХол" тоді випередив у конкурсі чотири інші проєкти-претенденти з різних частин України.

Палац Хоткевича висловлює вдічність усім благодійникам за щедре фінансування і партнерам, без яких цей проєкт було б складно реалізувати, а саме ГО «Львівський культурний центр», Львівській міській раді, Офісу «Львів - місто літератури ЮНЕСКО», творчим колективам Палацу, Львівській кінокомісії, ГО «Освітній центр з прав людини», Соломії Чубай, Olvia, гурту «Shokolad», компанії «LUMI_Stream» та багатьом іншим.

Ось, як виглядає приміщення, в якому буде мультимедійна галерея, зараз:

А ось так виглядатиме майбутній нижній поверх галерея згідно з візуалізацій Віталія Шидея: