Наприкінці жовтня Львів увійшов до червоної зони епідеміологічної небезпеки, що означало застосування ряду жорстких заходів, які знову змусили нас перервати звичну активну форму діяльності і змістити акценти на онлайн-роботу. Це стосувалось і всіх мистецьких колективів, які працюють у Палаці Хоткевича. Цього разу локдаун не став одкровенням для педагогів та керівників студій, які, маючи майже дворічний досвід роботи в час коронакризи, адаптувались до різних форм взаємодії. Причому це стосується усіх мистецьких напрямків навчання.

Наприклад, педагоги і учасники народного ансамблю танцю «Мрія» підготували серію відеоуроків для молодших вихованців із зразкового ансамблю танцю «Квіти України». У серії коротких відеотренінгів як елементи танців, так і навчальні вправи для юних студійців.

Учасники зразкового ансамблю сучасного танцю «Данс-клуб» продовжили займатися через відеопрограми зв'язку. Навіть в домашніх умовах діти відточують майстерність під наглядом викладачів.

Те саме стосується і зразкового вокального ансамблю «Намисто». Наставниця Марія Сергійчук налагодила вокальні заняття з підопічними під акомпанемент піаніно завдяки сучасним комунікаційним відеозасобам.

Неможливість проводити офлайн-навчання не засмутило і зразкову студію образотворчого мистецтва Палацу Хоткевича, учні якої збираються біля планшетів та комп'ютерів, щоб відпрацювати тематичні завдання художнього керівника. До слова, невдовзі відбудеться презентація «ХотАртКласу» — оновленого простору для наших юних митців, який було реалізовано завдяки перемозі проєкту минулого року на Громадському бюджеті Львова.

А вже наступного року свою сучасну театральну студію отримає театр «Під мостом», проєкт якого виграв Громадський бюджет Львова у категорії «Інші» цьогоріч, зібравши 707 голосів. Наразі учасники театру займаються з керівниками в онлайн-режимі і готують сюрприз у вигляді прем'єри відеовистави, яка невдовзі з'явиться на сторінці Палацу Гната Хоткевича у Facebook.